Як отримати і відправити лист.

Переваги електронної пошти перед звичайною очевидні: повідомлення доходять до адресата за лічені хвилини, а то й секунди, і можуть містити в собі різноманітні і об'ємні вкладення, в тому числі і мультимедійні файли. При цьому не треба витрачатися на конверти і марки. Але головна умова відправлення та одержання листів зберігається: щоб написати і відправити електронний лист , вам потрібно, як при використанні звичайної пошти, мати власну адресу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або комунікатор;
  • - інтернет-підключення.
Інструкція
1
Зареєструйте свій власний електронну поштову скриньку в одній з існуючих поштових служб або на вашому власному домені (якщо ви досі ще цього не зробили). Запам'ятайте вашу адресу і пароль для доступу в поштову скриньку. Повідомте вашу електронну адресу всім потенційним коррекспондентам.
2
Увійдіть у свій аккаунт. Для цього введіть у відповідні поля свій логін і пароль. Щоб не вводити ці дані постійно при кожному відвідуванні поштової служби, поставте прапорець у полі «Запам'ятати мене». Всю кореспонденцію, що прийшла на вашу адресу, ви зможете прочитати в папці «Вхідні», крім тих листів, які поштовий сервіс порахував підозрілими. Вони будуть знаходитися в папці під назвою «Сумнівні» або «Спам» - конкретна назва залежить від вашого поштового сервісу. Ви можете створити свої папки і задати свої установки фільтрації листів, що надходять через меню налаштувань.
3
Зробіть подвійне клацання мишею за назвою папки, вміст якої ви хочете переглянути. Заголовки непрочитаних листів будуть виділені жирним шрифтом. Щоб прочитати вбрання лист , зробіть подвійне клацання мишею по його заголовку (темі). У вікні, зверху буде зазначена докладна інформація про відправника, а також дата і час відправлення листа. При бажанні, ви зможете внести відправника в свій список контактів (адресну книгу). Прикладені до листа файли (якщо такі є) відображаються внизу під текстом листа, а поряд розташовані кнопки, які дозволять переглянути додаток в браузері або завантажити на жорсткий диск.
4
Напишіть відповідь на отримане лист у спеціально відведеному для цього віконці знизу. Якщо ви хочете направити більше повну відповідь з вкладеннями, натисніть на кнопку «Повна форма відповіді» або «Відповісти». Тоді у формі для письма адресу одержувача з'явиться автоматично, а тема листа залишиться тією ж з додаванням приставки «Re:».
5
Введіть текст листа з клавіатури або скопіюйте з текстового редактора. Для того, щоб додати вкладення (текстові, аудіо- та відеофайли), натисніть на кнопку «Прикріпити». У вікні, виберіть потрібний файл. Вкладень можна зробити кілька. Максимальний обсяг прикріплених файлів залежить від вашої поштової служби.
6
Скористайтеся, при бажанні, додатковими функціями, які надає ваша поштова служба. Наприклад, запросите повідомлення про прочитання листа. Переглянути і активувати ці функції можна, натиснувши на меню «Додаткові (розширені) можливості». Також можна помітити ваше лист «важливим», встановивши прапорець у відповідному полі.
7
Натисніть на кнопку «Відправити», щоб ваше лист пішло адресату. Якщо все пройшло благополучно, на моніторі з'явиться напис «Лист відправлено». Переглянути надіслані вами листи можна у відповідній папці.
8
Оберіть меню «Написати лист », якщо ви хочете відправити комусь лист самі. Введіть адресу одержувача у відповідне поле вручну або виберіть ім'я з вашої адресної книги. Одне лист можна відправити відразу декільком адресатам. Вкажіть тему листа. Далі дотримуйтесь інструкцій, зазначеним вище. Додаючи адресатів в адресну книгу, не забувайте робити для себе необхідні додаткові позначки і розподіляти кореспондентів по окремих групах, щоб потім безпомилково їх впізнавати.
Корисна порада
Якщо у вас є не один адресу електронної пошти, скористайтеся програмою-складальником листів (Outlook Express та ін.). Не забувайте також про різні додатки для мобільних пристроїв.