Як поповнити баланс в Скайпі.

Skype - сервіс, що надає абонентам послуги зв'язку через інтернет. Програма дає можливість безкоштовно спілкуватися з іншими користувачами Скайпу. Однак, щоб подзвонити на стаціонарний телефон або відправити повідомлення на мобільний, необхідно поповнити свій рахунок.
Інструкція
1
Найпростіший, але не дуже вигідний спосіб - поповнення готівкою через платіжний термінал. Знайдіть термінал, який підтримує цю послугу, виберіть у ньому одержувача Skype і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Комісія терміналу зазвичай становить 2-4%.
2
Набагато зручніше поповнювати рахунок за допомогою електронних платіжних систем. Найпоширеніші - Yandex.Деньги і WebMoney. Крім того, є ще сервіси moneybookers.com, paybycash.com. При поповненні балансу за допомогою цих сервісів, за вас знімають невелику комісію за користування системою (0,8-1%).
3
Для поповнення рахунку за допомогою Yandex. Гроші і WebMoney необхідно завести гаманець на офіційних сайтах даних електронних банків (yandex.ru - вкладка «гроші», webmoney.com). Це також абсолютно безкоштовно, швидко та інтуїтивно зрозуміло. Далі необхідно поповнити рахунок на гаманці. Це можна зробити в банку, в платіжному терміналі, через інтернет-сервіси, а також купивши спеціальні карти. Але врахуйте, за зарахування грошей на електронний рахунок, більшість банків і сервісів беруть комісію в розмірі 1-3%. Якщо у вас вже є електронний гаманець, на якому лежать гроші, за поповнення балансу в Skype з вас візьмуть тільки комісію платіжної системи (у WebMoney це 0,8%). Для переказу грошей на ваш скайп-рахунок в списку послуг для оплати виберіть Skype і внесіть потрібну суму. Гроші надійдуть приблизно через 5 хвилин.
4
Послуги Skype також можна оплатити за допомогою картки Visa або Mastercard. Для цього зайдіть у вкладку «рахунок» у Скайпі, натисніть «поповнити» і виберіть спосіб оплати «кредитною карткою». Далі вас попросять повідомити номер вашого рахунку і суму, яку ви хочете покласти. Гроші зазвичай приходять протягом півгодини.
5
Ще один варіант - скористатися оплатою за допомогою смс. Це можна зробити через спеціалізовані сайти, наприклад, http://www.skypilka.ru/, http://skypecashin.ru, http://plati.ru. При цьому гроші списуються з рахунку вашого мобільного телефону. На рахунок в Skype зараховується сума за вирахуванням комісії сайту. Всі цифри ви будете бачити в процесі оформлення замовлення і зможете скасувати операцію, якщо порахуєте їх невигідними.