Як зробити мікрофон голосніше. Як зробити нармальная звук в мекрафоне.

Домашній PC універсальний, і підлаштувати його можна під безліч завдань. Маючи в доступі мікрофон асортимент можливостей можна потроїти, проте спочатку цей мікрофон потрібно правильно підключити та налаштувати гучність.
Інструкція
1
Для звукозапису мікрофон можна не робити голосніше. Якщо страждаєте від того, що при записі акапелла для пісень звукова доріжка виходить надзвичайно тихою, то це цілком нормальне явище. Скористайтеся для запису і редагування програмою Adobe Audition версії 3.0 і старше - вона дозволяє практично необмежено збільшувати гучність без значної втрати якості. Варіант, що ідеально підходить для початківців музикантів.
2
Купуйте підсилювач. Якщо ви придбали досить дорогий мікрофон , проте звукова доріжка все одно виходить тихою, то вам потрібен якісний підсилювач, для обробки звуку до передачі на звукову плату (бажано не вбудовану). Фактично, він виглядає як невелика коробочка з регулятором гучності, до якої приєднується мікрофон .
3
Скористайтеся вбудованим підсилювачем. Працює він приблизно так само як посилення звуку в Adobe Audition, але вбудований в систему, і використовувати його краще не для звукозапису, а тільки для спілкування через інтернет. Знайти підсилювач можна наступним чином: Панель управління -> Звук -> Управління звуковими пристроями -> Запис -> Мікрофон -> Властивості -> Особливі -> Посилення мікрофон а.
4
Скористайтеся іншою програмою для роботи зі звуком. Наприклад, якщо ви граєте в Splinter Cell і використовуєте при цьому голосовий зв'язок, то гучність буде залежати зовсім не від мікрофон а, а від близькості до вас напарника. В інших проектах це може бути пов'язано не з геймплеєм, а просто з якістю звуку в самій програмі, тому спробуйте скористатися аналогом - там звук може вирівнятися. Найвідоміша у світі програма для голосового спілкування - Skype - може послужити прекрасною альтернативою будь чату.
5
Розберіть мікрофон . Якщо прилад вам потрібен виключно для спілкування, а придбати інший немає можливості, то спробуйте прибрати все зайве. Знявши всі «меховушкі» та пластмасові корпусу ви позбавите мікрофон всякого естетичного вигляду і погіршите качетсва звуку, але гучність при цьому значно зросте. Метод, звичайно, радикальний, хоча цілком дієвий.
Корисна порада
Відмінною гучністю володіють мікрофони вебкамер і ноутбуків.
Мікрофон підключається до персонального комп'ютера через гнізда на передній або задній панелі системного блоку або через відповідний роз'єм на мультимедійній клавіатурі. На переносних комп'ютерах цей роз'єм, як правило, поміщений на бічну поверхню. У всіх випадках він має маркування рожевого кольору. Рівень гучності сигналу з мікрофонного входу можна регулювати засобами встановленої операційної системи.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте ОС Windows 7, то в головному меню на кнопці «Пуск» виберіть пункт «Панель управління». Коли система відкриє панель, клацніть по посиланню «Звук» і буде запущений компонент, що містить налаштування для динаміків, мікрофонів і деяких інших пристроїв, розділені на чотири групи (вкладки).
2
Клацніть по вкладці «Запис» - на неї помішані піктограми підключених пристроїв, що використовують мікрофони, а також лінійного виходу. Виберіть піктограму потрібного вам пристрою, після чого стануть активні три кнопки в нижній частині цієї вкладки («Налаштувати», «Властивості» і «За замовчуванням»). Кнопка «Налаштувати» зовсім не має відношення до налаштувань мікрофона, як можна було б подумати, вона відноситься до налаштувань розпізнавання мови. А потрібні вам установки відкриває клацання по кнопці «Властивості». Ці налаштування будуть відкриті в новому вікні з п'ятьма вкладками.
3
Перейдіть на вкладку «Рівні», встановіть потрібні значення в розміщених там елементах управління, а потім натисніть кнопки «OK» у всіх трьох відкритих вікнах.
4
Якщо у вас встановлена ОС Windows XP, то вам теж слід запустити панель управління через головне меню на кнопці «Пуск» і вибрати компонент «Звуки і аудіопристрої». В результаті відкриється вікно з п'ятьма вкладками - клацніть по «Аудіо». У секції «Запис звуку» виберіть пристрій за умовчанням і натисніть кнопку «Гучність».
5
Встановіть повзунок в секції «Мікрофон» відкрився вікна на потрібне значення, а потім позакривали відкриті вікна, перещелкав в них кнопки «OK».
6
Елементи регулювання налаштувань мікрофона є і в драйверах самостійних або інтегрованих в материнську плату звукових карт. Наприклад, якщо у вашій системі встановлений драйвер Realtek HD, то в області сповіщень на панелі завдань має бути присутня відповідна іконка. Подвійне клацання по ній відкриває панель диспетчера пристроїв, де на вкладці «Мікрофон» вам слід відрегулювати налаштування шумозаглушення і просторової орієнтації мікрофона. На вкладці «Мікшер» виберіть у секції «Запис» пристрій в випадаючому списку і встановіть потрібний рівень сигналу з мікрофонного входу.