Як підключити бездротову гарнітуру Nokia.

Останнім часом сильно збільшилися штрафи за розмови по телефону під час водіння автомобіля. Щоб не платити інспектору ГИБДД, придбайте і підключіть бездротову гарнітуру . Гаджети Nokia зарекомендували себе, як одні з найнадійніших.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що ви можете підключити вашу гарнітуру Nokia тільки до сумісного телефону з функцією бездротового зв'язку Bluetooth. Отримайте попередньо інформацію про сумісність вашої гарнітури і телефону у виробників пристроїв.
2
Для встановлення з'єднання Bluetooth не обов'язково, щоб ваш телефон і гаджет знаходилися в межах видимості один одного. Слід пам'ятати, що відстань між гарнітурою і телефоном не повинно перевищувати десяти метрів. Також враховуйте, що стіни, електронні пристрої та інші перешкоди можуть створювати перешкоди під час роботи пристрою.
3
Перед роботою з гарнітурою зарядите акумулятор, підключивши гаджет до зарядного пристрою, що поставляється в комплекте.Актівіруйте вашу гарнітуру , натиснувши на клавішу «включення». Після подачі звукового сигналу пристроєм, індикатор на ньому починає блимати зеленим кольором. Коли гарнітура підключиться до телефону і буде готова до роботи, колір індикатора зміниться на синій.
4
Увімкніть телефон і активуйте Bluetooth на ньому. Виконайте в телефоні пошук активних пристроїв. Після виявлення гарнітури Nokia виберіть її зі списку знайдених пристроїв. Введіть код доступу. За замовчуванням він 0000. об'єднати телефон і гарнітури потрібно лише один раз. У разі успішного сполучення гарнітура подає звуковий сигнал і з'явиться меню телефону в списку парних пристроїв.