Як свистіти пальцями.

Напевно, всі пам'ятають такого казково-билинного персонажа, як Соловей-розбійник. Він умів свистіти так, що у всіх вуха закладало. Такий свист відтворити практично неможливо, але можна навчитися свистіти так, щоб було дуже схоже. Не так вже це й складно, насправді. Потрібно лише докласти трохи зусиль. Для пронизливого молодечого свисту нам, крім губ і пальців, нічого не знадобиться. Звичайно, про гігієну рук на час навчання техніки свисту подумати можна і потрібно. Адже пальці доведеться в рот брати. Отже, свистимо пальцями і просто ротом.
Інструкція
1
Розглянемо техніку свисту з використанням пальців: Досить простий є ця техніка. Щоб їй навчитися, підвертаємо губи всередині рота. Робимо це так, щоб зуби повністю були закриті верхніми і нижніми губами.
2
Вибираємо правильне положення наших пальців в роті. Ними потрібно притримувати над зубами наші губи. Тут можна поекспериментувати, адже успіх залежить від розмірів рота і самих пальців. Тому і немає єдино правильного положення пальців для всіх. Але, як правило, пальці розташовують на половині шляху від краю до середини рота. А довжина частини пальця, захоплюваної ротом - до першого суглоба.
3
Хтось користується великим і середнім пальцями руки, хтось користується великим і вказівним, а хтось засовує в рот великі пальці рук. А є й такі, хто свистить середніми пальцями рук. Це справа смаку.
4
Губа міцно притискається пальцями, а нігті повинні «дивитися» на центр мови, але не прямо вздовж пальців.
5
Ставимо мову правильно. Кінчик його прибирається назад, щоб він практично стосувався дна в 1 см від нижніх зубів.
6
І останнє, що нам потрібно - дути і ще раз дути. Щоб свист вийшов максимально гучним, потрібно міняти розташування мови та пальців, регулюючи за своїм розсудом.