Як одягати новонародженого на вулицю.

Все новоспечені батьки задаються питанням, як же одягнути новонародженого малюка на прогулянку, щоб він не замерз і не перегрівся. Педіатри вважають, що дитину краще переохолодити, ніж перегріти. Батькам необхідно постаратися дотримати золоту середину.
Інструкція
1
Насамперед, відзначимо, що для новонародженого потрібно купувати одяг тільки з натуральних тканин. Звертайте увагу на застібки і блискавки, стежте за тим, щоб вони не натирали ніжну шкіру малюка.
2
Взимку з новонародженим краще гуляти тільки при температурі не нижче 10С. Одягнути немовляти потрібно в сорочечку, повзунки, теплу кофтину, теплі носочки, у дві шапочки - тонку і теплу, вовняну. Ковдр теж повинно бути два - легке і теплу ватяну або вовняну. Дитину потрібно загорнути і зав'язати ковдру стрічками так, щоб воно не розорювалися. Дуже знадобиться хутряний конверт для коляски, але якщо його немає, покладіть в коляску теплий матрацик, а зверху накрийте малюка легким пледом.
3
Дуже зручно замість ватної ковдри використовувати конверти - напівкомбінезони з капюшоном, які можна купити в магазині або пошити самим. Тканина повинна бути тепла на підкладці - ватині або синтепоні (хутро теж підійде). Одягніть дитину як зазначено вище, якщо є необхідність (залежно від температури на вулиці) загорніть в легку ковдру, а потім покладіть його в конверт. Капюшон одягається поверх теплої шапочки.
4
Одягаючи новонародженого в будь який інший час року, намагайтеся підбирати одяг відповідно до температури. Наприклад, якщо за вікном + 25С і вище, можна одягнути малюка легко - в повзунки і легку сорочечку. Шапочка знадобиться тільки при вітряну погоду. Якщо температура повітря нижче +25 - + 20С - шапочка обов'язкове, буде потрібно тонке ковдру або легкий напівкомбінезон.
5
Щоб зрозуміти, чи комфортно малюкові, поторкайте його за шию - вона повинна бути теплою і сухою. Носик може виявитися прохолодними, навіть якщо немовляті не холодно. Якщо малюк на вулиці постійно плаче і не може заснути, можливо, йому незручно і слід одягнути його по-іншому. Пам'ятайте, що головним критерієм правильного підбору одягу є те факт, що малюк на вулиці міцно спить, а коли ви роздягаєте його будинку, шкіра у нього суха.
Корисна порада
Збираючись з малюком на прогулянку краще одягнути його багатошарово, щоб можна було зняти що-небудь, якщо йому стане жарко. Коли на вулиці прохолодно, то стане в нагоді ковдру - просто накрийте їм малюка, якщо він почне мерзнути.