Як завести Волгу в мороз.

Зима-цей складний час в першу чергу для автовласників. З настанням холодів багато власників автомобілів із здриганням уявляють, як доведеться заводити своїх улюбленців на морозі . Для тих, хто залишає автомобілі на ніч на відкритій парковці, настає час щоденних тренувань по заведенні двигуна в морозну погоду. Однак і при найнижчих температурах можна успішно завести своє авто.
Вам знадобиться
  • - автомобіль Волга;
  • - комплект свічок;
  • - свічковий ключ;
  • - дроти для зовнішнього запуску.
Інструкція
1
Автомобіль Волга широко поширений серед автолюбителів. В не дуже далекому минулому, про таку машину мріяв кожен автовласник. При експлуатації взимку до даного автомобілю, все ж є питання. В першу чергу-це заведенням двигуна при низькій температурі. Причин, за якими двигун не заводиться може бути багато. В першу чергу перевірте стан акумулятора. Якщо у вашій місцевості морози сильні і бувають часто, то зніміть на ніч акумулятор і занесіть в тепле місце. Бесспорно- варіант клопіткий, але надійний. Якщо ваша Волга простояла ніч під відкритим небом, безпосередньо перед запуском включіть на 3-5 секунд дальнє світло. Це пожвавить акумулятор.
2
Масло в двигуні при низьких температурах має властивість загусати. Краще замініть мінеральне масло на синтетичне заздалегідь. Чи не шкідливо замінити так само і в коробці передач. Перед запуском двигуна вичавіть педаль зчеплення і кілька разів переключіться на різні передачі. Це розігріє масло в трансмісії.
3
Переконайтеся, що всі прилади, які споживають електроенергію вимкнені. До них відносяться обігрівач, обігрів заднього скла і магнітола. Вони забирають небагато енергії у акумулятора, але можуть суттєво вплинути на запуск двигуна вашого автомобіля.
4
Вставте ключ у замок запалювання і поставте машину на гальмо стоянки. Увімкніть запалювання ключем і зачекайте кілька секунд, поки не згаснуть контрольні лампочки індикаторів. Поставте важіль перемикання коробки передач в нейтральне положення. Вичавіть педаль зчеплення і здійсните запуск двигуна за допомогою стартера. Одночасно витягніть рукоятку подсоса.
5
У разі якщо машина не завелася, то почекайте дві хвилини і повторіть процедуру заведення. Якщо і на цей раз не вийшло завести автомобіль, то педаль акселератора вичавіть тільки наполовину. У морозну погоду при заведенні може залити свічки, в цьому випадку їх необхідно замінити запасним комплектом. У відсутності запасних свічок, прокалите їх на газовій плиті.
6
При невдалій спробі завести машину, використовуйте інші способи заведення. Одним з поширених є-зовнішній запуск від іншого автомобіля.
7
Після того як автомобіль завівся, не сидіть і не мерзнете в салоні, поки він прогріється. Краще посувайтеся на свіжому повітрі.
Зверніть увагу
Не експлуатуйте стартер двигуна більше 10 секунд. Це неминуче призведе до його виходу з ладу.
Корисна порада
Перед використанням автомобіля в умовах низьких температур завчасно міняйте масло в двигуні. Постійно тримайте на контролі стан акумулятора.