Як зробити анкету.

Перш ніж зробити таку анкету, щоб люди охоче на неї відповідали, потрібно якимось способом їх до цього примусити. Задаром людям просто лінь відповідатиме на питання і витрачати свій время.Многіе успішні компанії цікавляться, що про них думають їхні клієнти і покупці продукції, їм цікаво збирати дані про те, що вважають за краще клієнти і так далі. І вони досить широко користуються невеликими анкетами для збору даних про споживачів, щоб коригувати свою роботу.
Інструкція
1
Припустимо, ви фахівець call-центру банку або продавець-консультант магазину побутової техніки. До вас кожен день звертаються сотні людей, і кожному з них потрібна допомога у вигляді консультації, ради, корисної інформації. Ви допомагаєте людям, але в теж час можете їх змусити допомогти вам, пропонуючи відповісти на кілька запитань, щоб поліпшити роботу вашої компанії. Повірте, 9 з 10 відреагують на ваше прохання про допомогу відповідями. Хоча продавцю-консультанту ці анкетки ні до чого. Ініціатива тут повинна виходити від начальства.
2
Не тягніть з анкетою. Допомогли людині - попросіть його відповісти на кілька запитань. Надіславши анкету через декілька днів, можна зовсім відповідей не дочекатися. Якщо ви відповідаєте на питання на поштову скриньку користувачів, просто прикладайте до листа з вашим відповіддю анкету.
3
Не потрібно складати багато питань, це буде утомливо для людини. Трьох-п'яти питань буде цілком достатньо. А відповіді на ці питання не повинні у людини забирати багато сил і часу. Намагайтеся, щоб ваші співробітники управлялися з озвучуванням анкети по телефону за п'ять хвилин. Можна менше.
4
Зайва офіційність шкодитиме справі. До людей потрібно ставитися по імені, доброзичливо і жваво. Це дасть людині уявлення про те, що він допомагає такій же людині, як і він, а не сухому і бездушному юридичній особі. Ну і, звичайно, не потрібно людям грубити і відсилати їх «почуття керівництво». Ввічливість і послужливість підвищить відсоток продажів і успішних угод.