Як встановити календар на робочий стіл. тема на робочий стіл календар.

Якщо ви боїтеся загубитися серед важливих справ і подій, заведіть на робочому столі комп'ютера календар. Ця зручна функція дозволить швидко переглянути цікаві дати. Щоб побачити календар, потрібно всього лише згорнути вікна на робочому столі .
Вам знадобиться
  • - Програма Chameleon Calendar;
  • - операційна система Windows 7;
  • - шпалери з календарем.
Інструкція
1
Щоб встановити календар на робочий стіл, не обов'язково встановлювати яку-небудь програму. Досить знайти в інтернеті спеціальні шпалери для робочого столу, на яких намальований календар з цікавлять вас місяцем. Наберіть в пошуковику запит зі словами «шпалери з календарем» і припишіть потрібний рік. В результатах пошуку виберіть вподобану картинку з відповідним дозволом і збережіть її на комп'ютер. Потім викличте за допомогою миші контекстне меню картинки і виберіть пункт зі словами «Зробити фоновим зображенням». Після цього шпалери з календарем встановляться на робочий стіл. Поміняти неактуальну картинку можна тим же способом, вибравши інше зображення з наступними місяцями.
2
Якщо у вас встановлена Windows 7, поставте на робочий стіл спеціальну міні-програму з календарем, яка входить до складу операційної системи. Такі програми називаються гаджетами. Вони знаходяться в бібліотеці гаджетів в неактивованому вигляді. Щоб потрапити в бібліотеку, натисніть праву клавішу мишки на порожньому місці робочого столу і натисніть на пункт «Гаджети». Ця дія викличе вікно з маленькими картинками. Вони відповідають встановленим на комп'ютері гаджетам. Виберіть картинку з зображенням календаря. Потім зачепите її лівою клавішею мишки і перетягніть на робочий стіл. Згодом ви можете перемістити календар на будь-яке інше місце.
3
Існує безліч невеликих програм, що дозволяють встановлювати на робочий стіл календарик. Одна з таких програм - Chameleon Calendar. Скачайте програму з сайту www.softshape.com. Запустіть файл chamcalendar.exe. У вікні підтвердіть ліцензійну угоду програми. Потім виберіть місце на комп'ютері, в яке встановиться програма, і продовжите установку кнопкою Install. По закінченню натисніть на слово Finish. Після цього відкриється програма з настройками. Тут ви зможете вибрати розмір, тему та інші настройки календаря. Після натискання кнопки Apply календар встановиться на робочий стіл.