Як відкрити школу раннього розвитку.

Дитячих садків вистачає не на всіх. І багато хто вдається до послуг шкіл розвитку . Такі центри допомагають розвитку малюків, коригують можливі відхилення в індивідуальному розвитку, активізують в дитині творчий потенціал. Що необхідно щоб відкрити таку школу раннього розвитку ?
Вам знадобиться
  • - педагогічне (дефектологическое) вищу освіту;
  • - методичні програми;
  • - бізнес-план;
  • - розвиваюче обладнання та дидактичні матеріали;
  • - дитячі меблі, іграшки та канцелярське приладдя;
  • - договір оренди приміщення;
  • - персонал.
Інструкція
1
Встаньте на облік в центр зайнятості населення. Спеціальна програма дозволить вам отримати допомогу від держави на відкриття власної справи. А якщо ви плануєте залучити працю найманих працівників, то сума виплату збільшується вдвічі. На біржі праці вам пояснять, які документи необхідні для відкриття власної школи раннього розвитку . Підготуйте бізнес-план, де чітко обґрунтуйте значимість відкриття даного центру, розрахуйте суму витрат, суму однієї наданої послуги, і період окупності проекту. Обов'язково надайте договір оренди приміщення. Також відкрийте банківський рахунок. У податковій інспекції зареєструйте ІП.
2
Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні власними методиками і програмами розвитку , то для вас підійде франчайзинговая система. Знайдіть в інтернеті підходящу організацію, яка пропонує подібні послуги. Ознайомтеся з їх системою навчання та розвитку . Подайте заявку на франчайзинг. Заявка зазвичай заповнюється у довільній формі і повинна містити коротку інформацію, таку як П.І.Б., вік і вашу освіту, досвід роботи та контактні дані. Необхідно вказати місто, в якому ви плануєте відкрити центр і чисельність дітей, здатних прийняти. Вам буде запропонований пакет попередньою інформацією, де буде дана інформація про компанію та умови ведення бізнесу. Вартість пакета різна в різних організацій. У разі вашої згоди, ви підписуєте контракт і працюєте за розробленими схемами та методиками даної фірми.
3
Якщо ви припускаєте організувати саме освітню діяльність, то вам буде потрібно додаткова ліцензія на ведення освітньої діяльності. Видається органами ліцензування терміном до п'яти років.
4
Найміть адміністратора та педагогічний склад. Репутація вашого підприємства цілком залежатиме від авторитету і кваліфікації найнятих педагогів. Тому підходите особливо серйозно до підбору персоналу. Також вам знадобляться послуги бухгалтера для ведення звітності та подачі фінансових звітів.
Корисна порада
Оцініть потреба у відкритті даного підприємства в рамках вашого міста, адже за наявності конкуренції ваша діяльність може не принести очікуваного прибутку.
Діючі модельні школи по всій Росії притягують увагу потенційних підприємців уявною простотою і прибутковістю бізнесу. Росія вже пережила хвилю захоплення цим напрямком, і чимало шкіл закрилося, не пропрацювавши і року. Насправді, як і будь-який інший бізнес, відкриття власної школи моделей , вимагає ретельної підготовки і уважного вивчення особливостей справи.
Інструкція
1
Для початку зберіть якомога більше відомостей про організацію роботи в діючих школах моделей . Визначте дисципліни, які викладатимуть у вашій школі. Врахуйте, що вам знадобиться чимало висококласних фахівців із найрізноманітніших напрямів. Це хореографія, акторська майстерність, фото тренінг, основи правильного харчування і догляду. Робота з перукарем, стилістом і візажистом. Складіть приблизний навчальний план для вашої майбутньої школи.
2
Тепер визначитеся з формою власності (ІП, ТОВ або ін.). Без державної реєстрації вашого підприємства його діяльність на території Російської Федерації незаконна і неможлива. Виберіть найбільш переважну з них по заданим критеріям. Це може бути система оподаткування, звітність і пр. Дізнайтеся, скільки коштуватиме вам цей процес (послуги юристів, державні мита і т.д.).
3
Визначте кількість персоналу, яке буде необхідно мати на момент відкриття школи (директор, бухгалтер, викладачі тощо). Розпишіть рівень витрат на кожного працівника. Складіть кошторис оплати праці на перший місяць діяльності школи, а краще відразу на рік помісячно. Ця інформація знадобиться вам при оформленні бізнес-плану.
4
Підберіть приміщення, яке відповідало б потребам школи. Це можуть бути зали для занять хореографією, класи для уроків візажистів, вивчення акторської майстерності, фотостудія. Порахуйте ваші витрати на утримання цієї нерухомості. Вони складаються із суми розрахунку за оренду приміщень, їх обслуговування, оплати витрат за ЖКГ.
5
Складіть докладний і реальний бізнес-план, який враховуватиме всі ваші можливі витрати і доходи протягом року. Визначтеся з кандидатурами фахівців, готових співпрацювати з вашою школою. Не забудьте про потенційні учнях. Звідки вони прийдуть? Яке буде їх кількість? Можливі витрати на рекламну кампанію, які також повинні бути враховані в ваших розрахунках.
6
Підведіть підсумки ваших розрахунків і визначитеся з ресурсами. Все сходиться? У вас є величезне бажання відкрити школу моделей і всі можливості для цього. Тоді розпишіть по пунктах ваші дії в напрямку задуманого і приступайте до здійснення плану.