Як позбутися великої носа.

Великий ніс може приносити своєму власникові безліч переживань і стати причиною комплексів. В даному випадку поступити можна по-різному: або продовжувати соромитися своєї зовнішності і змиритися з нею, або звернутися за допомогою до пластичного хірурга. Фахівець проведе операцію під назвою ринопластика.
Інструкція
1
До речі, ринопластика здатна не тільки змінити розмір носа (наприклад, зменшити його або збільшити), але і ширину, форму, також за допомогою ринопластики можна позбутися горбинки. від вроджених або придбаних недоліків. Даної операції не варто боятися, оскільки вона є найбільш безпечною серед існуючих і однією з найпоширеніших. Фахівцями ринопластика давно вже була переведена в категорію повсякденних операцій. Однак робити таку операцію рекомендується тільки тим, хто досяг хоча б 18-ти річного віку (справа в тому, що в такому віці тканини ще формуються, а хірургічне втручання може виявитися небезпечним). Крім того, ринопластика не проводиться для людей, які старші сорока років. В даному випадку причина полягатиме в низької еластичності і пружності шкіри, від якої залежатиме весь післяопераційний відновлювальний процес.
2
Є й інші протипоказання до проведення ринопластики. Така операція виявиться небажаною для людей із захворюваннями серцево-судинної системи, нирок, печінки, для тих, хто має порушення згортання крові, схильність до появи келоїдних рубців, а також цукровий діабет. На цьому список протипоказань не закінчується, тому обов'язково запишіться на консультацію до фахівця і детально обговоріть з ним всі ваші запитання. Крім обговорень лікар також проведе комп'ютерне моделювання (воно наочно покаже вам можливий підсумок операції і допоможе вибрати відповідну форму і потрібний розмір носа ), опише кожен з етапів ринопластики.
3
Не виключено може бути і відвідування інших лікарів: анестезіолога або, наприклад, терапевта. Крім того, пластичний хірург може призначити відвідування ЛОР-лікаря, проведення ріноманометріі (це дослідження носового дихання), комп'ютерної томографії або рентгенографії пазух носа .