Як бути, якщо мій гараж зносять.

Якщо ваш гараж потрапив в зону, яку планується очистити під нову забудову, можна залишити все як є до моменту приходу забудовника, а можна поборотися за "насиджене" місце. Головне пам'ятайте, що ваші права на гараж повинні бути підтверджені документально.
Інструкція
1
Перевірте пакет документів власності на гараж . В них входить договір власності або оренди на земельну ділянку та документи власності на саму споруду. Споруда повинна мати технічний і кадастровий паспорта. Якщо є документи, що підтверджують ваше право власності, можете сміливо боротися.
2
Вимагайте компенсацію за зноситься гараж . Маючи пакет документів, ви є власником і гараж а, та земельної ділянки під ним, тому інвестор повинен запропонувати вам альтернативний варіант - або гроші, або новий гараж (ст. 239 Цивільного кодексу РФ). Всі угоди оформляються офіційно. Вартість гараж а визначають незалежні оцінювачі.
3
Поєднуйтеся з користувачами гараж їй, які знаходяться по сусідству. Спільно легше боротися за свої права. Якщо ви є членом ГСК ( гараж но-будівельного кооперативу), то ГСК виступає юридичною особою і документи власності або права користування оформляються на нього. Усередині ГСК можливе виділення земельних ділянок в приватну власність.
4
Відмовтеся від ідеї відстояти зноситься гараж , якщо ви не маєте на нього задокументованих прав. В цьому випадку гараж є актом стихійної забудови і будь приліплена на двері папірець буде приводом для тривоги.
5
Потурбуйтеся заздалегідь про новий гараж е або місці для зберігання машини і всього іншого. Якщо ви власник некапітального гараж а, постарайтеся вивезти його в інше місце, інакше гараж буде знесений. Якщо у вас капітальний гараж - краще заздалегідь його звільнити.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що з компенсації за знесений гараж з вас віднімуть 13% прибуткового податку.
Корисна порада
Про знесення гаража попереджають заздалегідь мінімум за три місяці. Документ повинен бути офіційним з реквізитами органа-відправника.