Як завантажити пробки в навігатор.

У великих містах неможливо обійтися без навігатора , який підтримує завантаження пробок. На карті можна переглянути ділянки з заторами, а зазначений маршрут розраховується з урахуванням пробок автоматично.
Вам знадобиться
  • Автомобільний навігатор.
Інструкція
1
Завантажте інформацію про пробки за допомогою вбудованого GPRS-модуля в навігаторе.Чтоби завантажити пробки в навігатор, використовується інтернет-модуль. Для цього в навігаторі передбачений спеціальний слот для сім-карти. Можна вставити свою сім-карту або придбати нову з тарифом, в якому GPRS-інтернет дешевше. Такий навігатор з пробками може повністю замінити стільниковий телефон. Телефонна книга буде відображатися на дисплеї навігатора , будуть зберігатися всі дзвінки та повідомлення. Можна дзвонити і приймати дзвінки, розмовляючи по гучномовному зв'язку, відправляти SMS/MMS - все, що робить звичайний телефон.
2
Використовуйте для завантаження інформації про трафік мобільний телефон.Еслі немає вбудованого GPRS-модуля, але є інтерфейс Bluetooth, то можна приймати дані про пробки через стільниковий телефон або КПК. Навігатор з пробками без вбудованого інтернет-модуля коштує менше порівняно з моделями, які ним володіють. При цьому завантажити пробки в навігатор також просто, як у першому пункті.
3
Завантажте дані про пробки за допомогою модуля SDIO-Bluetooth (через слот SD) або CFIO-Bluetooth (через слот CompactFlash) .Якщо в навігаторі немає ні вбудованого GPRS-програми, ні функції Bluetooth, то можна окремо купити такі модулі та з'єднати навігатор з мобільним телефоном через бездротовий зв'язок для виходу в інтернет. І, таким чином, завантаження пробок здійснюється також, як з вбудованим інтерфейсом Bluetooth.
4
Завантажуйте інформацію про пробки через DTM-антенну.Некоторие навігатори від компаній Garmin і TomTom виробляються з антеною, що дозволяє приймати дані про трафік по радіоканалу автодорожніх повідомлень (Radio Data System або Traffic Message Channel) FM-діапазону. Антену можна придбати окремо, але тільки для навігаторів названих вище фірм. Завантаження пробок здійснюється абсолютно безкоштовно, тому в цьому випадку вихід в інтернет не потрібно. На відміну від європейських країн, в Росії канали автодорожніх повідомлень ще вводяться, тому безкоштовну інформацію про пробки можна отримати тільки в найбільших містах.