Як вибрати колір міжкімнатних дверей.

Головна функція міжкімнатних двері - розмежування внутрішнього простору будівлі, захист від холоду і шуму, а так само можливість усамітнитися. Довгий час декоративна функція дверей вважалася другорядною. Але, оскільки з кожним днем збільшується асортимент міжкімнатних дверей, вони стають невід'ємною частиною ексклюзивного декору. Звичайно ж, величезне значення мають не тільки конфігурація і обробка дверей, але і колір.
Інструкція
1
Напевно, вибір колір а міжкімнатних двері викликає найбільші труднощі. Як підібрати двері, щоб вона відповідала підлогового покриття, меблів, стін вікнам. Всі ці питання виникають при самостійному вирішенні зайнятися дизайном інтер'єру своєї квартири.
2
Насамперед орієнтуйтеся на стиль інтер'єру приміщення. Якщо ваша квартира або будинок, оформлені в різних стилях, то в першу чергу орієнтуйтеся на стиль вітальні, холу, передпокою. Однакові двері не порушать цілісність сприйняття приміщень загального призначення.
3
Отже, двері природного дерев'яного колір а, підійдуть для будь-якого інтер'єру від класичного стилю до барокко. Але врахуйте, що теплі відтінки дерева зроблять ваш будинок затишніше, такий колір добре застосовувати в стилях етно і кантрі, а темний колір дверей зробить інтер'єр більш суворим як у класичному стилі.
4
Двері холодних світлих відтінків прекрасно підходять для сучасних приміщень з інтер'єром у стилі мінімалізм. Втім, в такий стиль можна чудово вписати двері і темних холодних відтінків (наприклад, колір венге). Двері нейтрального світлого колір а дерева будуть вдало виглядати в інтер'єрі будь-якого стилю, окрім, мабуть, стилю хай-тек.
5
Якщо ви шукаєте універсальний варіант, то сміливо купуйте білі міжкімнатні двері . Перевага таких дверей - відчуття простору і легкості. Білі двері , як і білі вікна, добре вписуються в будь-який інтер'єр, не привертають особливої і не «конфліктують» з іншими колір ами інтер'єру.
6
Якщо ваш дизайн будинку або квартири передбачає стиль прованс, ретро або кантрі, то вибирайте міжкімнатні двері з ефектом зістареної, вони гармонійно впишуться в інтер'єр і відмінно підкреслять стиль.
7
Безпрограшний варіант - підбір колір а дверей під колір статі. Це не складно зробити, якщо підлогове покриття у всіх приміщеннях однакове, але що робити, якщо в кімнатах різні покриття? У цьому випадку спробуйте підшукати загальний відтінок для всіх підлогових покриттів, наприклад, «під дерево» і підберіть двері відповідні цьому відтінку покриття.
8
Дуже часто колір дверей підбирають не під підлогове покриття, а під колір меблів. Наприклад під меблі темного колір а (наприклад, венге), можна підібрати аналогічного колір а двері , але вибирайте їх на 4-5 тонів світліше. Це не дозволить затьмарити приміщення і не зробить його занадто темним, так з цією метою передбачте скляні ставки в дверних полотнах.
9
Якщо меблі в кімнаті різного колір а, замовте шпоновані двері , в яких одна сторона виконана в єдиному колір е, а інша має індивідуальний колір, який підходить для будь-якої конкретної кімнати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HLIlPnbBdGQ
Корисна порада
Вибір міжкімнатних дверей великий, і не обмежується тільки їх конфігурацією. Головне у виборі кольору дверей - це здоровий глузд, особистий смак і рекомендації професіоналів.