Як опечатати приміщення. друк для опечатування спеціальних приміщень.

У повсякденній діяльності різних установ та підприємств нерідко виникає необхідність проконтролювати розтин приміщень. Причини для такого контролю можуть бути різними, але основне його завдання - встановити, чи не відбувалося несанкціоноване проникнення в закрите приміщення . Виконати це завдання зможе опечатування приміщень, здійснити яке можливе різноманітними способами.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, друк; підвісна плашка, нитка, пластилін; опечатувати пристрої
Інструкція
1
Найпростіший спосіб опечатати приміщення - використовувати паперові печатки. Зазвичай цей спосіб застосовується для того, щоб обмежити доступ в приміщення протягом тривалого часу. Візьміть смужку паперу розміром приблизно 50х200 мм. Проставте на смужці три-чотири відбитка печатки (штампа) установи, а також підпис особи, яка здійснює контроль за приміщення м. Підготовлену таким чином друк приклейте на попередньо замкнені двері в приміщення , щоб у разі відкривання дверей друк виявилася неминуче пошкоджена.
2
Для повсякденного опечатування приміщень, наприклад, складів, можна використовувати також підвісні плашки. Така плашка може бути виконана з дерева, пластмаси і зазвичай має поглиблення для пластиліну. З внутрішньої сторони приміщення назовні виводяться дві нитки, одна з них прикріплюється до дверей, друга - до одвірка. Виведені нитки протягнете крізь отвори в плашці і утопите в пластиліні. Поверх пластиліну зробіть відтиск спеціальної металевої печаткою.
3
Замість підвісний плашки можна використовувати також універсальні опечатувати пристрою «під нитку». Зазвичай вони випускаються трьох видів: алюмінієві, латунні або пластикові. Пристрій кріпиться на одвірок із зовнішнього боку приміщення. Опечатування проводиться також за допомогою нитки, пластиліну та металевої печатки.
4
Для захисту та контролю об'єктів застосовуються і пломбувальні опечатувати пристрої у вигляді відкидного або засувні штока. Конструкція штока дозволяє опечатувати приміщення описаним вище способом (за допомогою пластиліну та металевої печатки), але без нитки. На двері замкненого приміщення накидається або насувається шток прикріпленого до дверної конструкції пломбувального пристрою і в цьому положенні зверху на шток накладається шар пластиліну. Поверх пластиліну нанесіть чіткий відбиток печатки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p6_9UZWfMrk