Як грати акорди на гітарі. Як регуліроват гітара.

Щоб красиво зіграти улюблену пісню, потрібно тренування і відточування виконання цієї композиції. Найпростіший спосіб увійти в світ гітарної музики - навчитися витягувати з гітари чіткий ритм. Акордна система гри є основою ритму в музиці, що виконується на гітарі.
Вам знадобиться
  • Правильно налаштована акустична гітара.
Інструкція
1
Що таке акорд? Акорд - це співзвуччя струн. В гітарних акордах - це витяг звуку трьох або більше струн. В акорді розрізняють головну ноту і співзвуччя, що примикає до головної ноті. При відтворенні акордів на гітарі слід виконувати деякі рекомендації, які послужать вам хорошим учітелем.Виучіте всі найбільш відомі акорди: D, Dm, E, Em, A, Am, C, Cm, F, Fm, G, Gm. Ці акорди складають 90% всіх акордів, якими користуються більшість популярних у всьому світі музикантів.
2
Відразу ж навчитеся правильно затискати акорди. Якщо ви дасте собі поблажку, то потім перевчитися буде дуже складно. Більшість книг по грі на гітарі вказує на те, як слід розташовувати пальці при постановці їх на гриф гітари (який палець на якій струні) .Старайтесь затискати акорди повністю. Це дасть вам всю глибину звуку. Затисніть акорд і проведіть по струнах, почувши неприємні і глухі звуки, притисніть акорд ще сильніше. Ці звуки сигналізують про недостатній натиску на струни.
3
Затискаючи акорд, зверніть свою увагу на розташування пальців. Пальці повинні бути трохи зігнуті (непрямі), тобто являти собою півколо. Не старайтесь зігнути пальці заради того, що тут так написано. Постарайтеся зробити це органічно, це повинно у вас вийти без зайвих старань.
Корисна порада
Якщо ви вирішили завчити пісню, то не лякайтеся погано получающегося акомпанементу. При перестановці акордів у вас можуть виникати паузи - це цілком нормально. Після декількох тренувань ви досягнете грамотного виконання пісні.