Як освітлити м'ясний бульйон. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Мутний м'ясної бульйон може зіпсувати враження від страви, приготованого на його основі. Але є кілька нехитрих правил, які дозволяють уникнути появи каламуті, або виправлять ситуацію, якщо бульйон все-таки втратив прозорість.
Інструкція
1
При варінні бульйон а ретельно збирайте піну, що утворюється. Для цього існують спеціальні ложки з отворами. Щоб не струшувати піну в раковину і не забризкати все навколо, просто занурюйте ложку в тарілку з теплою водою, піна сама відійде від ложки. Накип найкраще збирати, коли бульйон починає закипати, тому збавте вогонь, так як при сильному кипінні піна неминуче змішається з бульйон ом.
2
Якщо бульйон вийшов непрозорим, зваріть невелику кількість рису, помістіть його в полотняний мішечок, зав'яжіть. Доведіть бульйон до кипіння і занурте мішечок з рисом в бульйон на кілька хвилин. Ідеальним після такої процедури бульйон не стане, але буде помітно прозоріше.
3
Інший спосіб освітлити бульйон - додати в нього спеціальним чином підготовлену моркву. Для цього почистіть моркву, розріжте її вздовж навпіл, кожну половину ще надвоє. Підсушіть морква на сковороді без масла. Коли бульйон майже закипів, помістіть в нього моркву, вона зв'яже дрібні частинки накипу, і бульйон легше буде процідити. Зверніть увагу, якщо морква особливо багата каротином, вона може віддати бульйон у жовтий колір.
4
Якщо прозорість бульйон а повинна бути порівнянна зі сльозою, використовуйте яєчні білки. На півтора літра бульйон а потрібно один білок. Збийте їх в міцну піну, можна розім'яти шкаралупу рукою і додати в утворену масу. Остудіть готовий м'ясної бульйон до температури приблизно 70 градусів, помістіть білкову масу в каструлю, гарненько розмішайте і дайте трохи постояти. Утворилися пластівці потрібно видалити ложкою. Бульйон процідіть через сито з тканиною. Сито збере найбільші пластівці, а на тканині осядуть більш дрібні частинки. Якщо тканина не впоралася, прокладете сито промокальним папером і повільно вливайте туди бульйон. Цей спосіб очищення бульйон а дає найкращий результат.