Як розвинути сільське господарство.

Сільське господарство донедавна не знаходило ніякої підтримки та уваги з боку держави, фермери-любителі змушені були самі розвиватися і тягнути всі витрати на себе. Тепер же сільське господарство і зокрема його розвиток одна з найпріоритетніших завдань влади і держави в цілому. Як розвинути сільське господарство сьогодні, запитають багато любителів і володарі приватної землі, люди, які не уявляють своє життя без села, а й самостійно не мають можливості розвиватися і обзаводитися господарство м в великій кількості.
Інструкція
1
Тут, звичайно, потрібно починати будувати все своїми руками, створювати самостійно клітини і вольєри для тварин, облагороджувати територію і т.д. Робити роботи потрібно особисто, намагаючись заощаджувати на покупці дорогих пристроїв та кормів, для початку можна скористатися підручними матеріалами і кормом, вирощеним самостійно, а грошові заощадження краще всього витратити на придбання тварин, нових сортів саджанців і т.д. Крім цього так само і від держави сьогодні можна чекати матеріальну підтримку. Всім любителям землі і власникам сільськогосподарських угідь надається можливість взяти спеціальний банківський кредит на розвиток фермерського господарства на пільговій основі, що погодьтеся, приємно і корисно для багатьох початківців фермерів.
2
Перш за все, хотілося б відзначити, що подібного роду кредити видаються тільки офіційно зареєстрованим сільськогосподарським підприємствам або відповідним кооперативам і тільки для закупівлі рідного, вітчизняного сільськогосподарської сировини, добрив, кормів, насіння, запасних частин для техніки і т.д.
3
Зареєструйте споживчий кооператив або сільськогосподарське підприємство, яке матиме колектив не менш, ніж з 5 громадян і 2-х юридичних осіб. При цьому ваш кооператив повинен мати власне адміністративне приміщення, оснащене потрібними комунікаціями і, відповідно землю.
4
Створіть резервний фонд. Він повинен бути не менше 10% від пайового фонду. При цьому пайовий фонд обов'язково повинен бути повністю оплачений членами кооперативу, а його розмір повинен бути не більше, ніж розмір чистих активів підприємства.
5
Уточніть, чи всі оплати вироблені існуючим кооперативом, чи немає яких заборгованостей перед бюджетом країни. Кредитна історія сільськогосподарського підприємства повинна бути позитивною.
6
Складіть бізнес-план свого розвитку, який повинен містити всі розрахунки і підтверджувати, що проект ефективний. Так, наприклад, якщо ви хочете звести додаткові споруди, вкажіть, що там буде розміщуватися, і з якою метою вони будуть використовуватися, а так само в перебігу якого часу зможуть матеріалізувати себе.
7
З'явитеся в банк особисто. Напишіть заяву в довільній формі про надання кредиту на розвиток сільського господарства.
8
Дочекайтеся відповіді банку, який найближчим часом направить вам для заповнення анкету-заявку на отримання зазначеного кредиту. Заповніть анкету і підготуйте весь перелік документів, який вказаний там (проектно-кошторисну документацію, всі документи по своєму кооперативу, документи, що підтверджують право власності на землю і т.д.)
9
Передайте заповнену анкету-заявку та весь перелік документів співробітникам банку. Отримайте кредит на розвиток свого господарства. Пам'ятайте, сума кредиту повинна застосовуватися тільки за цільовим призначенням і вона може бути різною. Банк сам визначає суму індивідуально для кожного хозяйства.Следует знати, що для отримання кредиту на розвиток кооператив повинен мати на рахунку власні заощадження в розмірі не менше 25% від запитуваної вартості.