Як визначити врожайність.

Кожна людина навіть з самого маленького городу бажає зібрати багатий урожай. Думаєте це неможливо? Можливо, і більш того - без жодних проблем, достатньо просто вчасно і правильно доглядати за наявними рослинами в момент їх росту і дозрівання. Досвідчені дачники зовсім не переживають за те, що у них 5 соток, вони отримують з них урожай набагато більший, ніж невмілі землероби на десяти сотках. Для того щоб визначити врожайність свого яблуневого саду, необхідно виконати ряд нескладних дій.
Інструкція
1
Наріжте ближче до весни 7-10 яблуневих гілочок (двох-трьох літніх). При цьому яблуня повинна бути дорослою. При нарізці акуратно, дбайливо обрізайте гілки, щоб не пошкодити крону самого дерева.Наберіте відро води з криниці чи колонки. Вода, що застосовується в міських умовах, повинна бути очищена від хлорки шляхом спеціального фільтру або декількох таблеток аспірину. Таку воду краще не використовувати, оскільки гілки можуть зів'янути і всохнути, що не випустивши нирки.
2
Поставте відро з гілками в прохолодному місці без протягів на добу (коридор, льох і т.д.) Перенесіть відро через добу в тепле світле приміщення. Це може бути будь-яка житлова кімната, тільки не та, де розташовані спальні місця. При цьому ставити ємність з гілочками не варто поблизу систем опалення та радіаторів.
3
Дочекайтеся моменту появи і набрякання бруньок на гілочках. Порахуйте скільки утворилося квіток на гілці і зверніть увагу на їх розмір, адже від нього залежатиме розмір врожаю. Якщо квіточки дрібні, то і крупного врожаю не варто чекати.
4
Зробіть простий розрахунок урожайності. Для цього підсумуйте кількість квіток на кожній з гілок і помножте на 7%. Як правило, плодів на гілці зазвичай з'являється 7% від числа колишніх квіток. Таким чином, ви приблизно дізнаєтеся, чого чекати від збору урожая.Такіе дії можна проробити з кожним деревом, тому що все залежить від сорту і віку дерев. При цьому кожен сорт (гілочки різних дерев) слід поміщати в окрему ємність з водою. В якості ємності не обов'язково брати відро, можуть бути використані банки та інші пріспособленія.Вніманіе! Таким способом можна визначити не тільки врожайність і плоди яблунь, але так само і інших плодово-ягідних дерев свого саду, таких як, наприклад, вишня, груша, слива, абрикос і ін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=js3cszav2q4