Як створити свій бренд одягу.

Ринок одягу сьогодні перенасичений, але як не парадоксально, якісні та цікаві речі середньої цінової категорії знайти вкрай проблематично. Масовість і ширвжиток - ось головні характеристики основних брендів. Створення власної марки може стати складним, але захоплюючим бізнес-проектом.
Вам знадобиться
  • - ескізи;
  • - стартовий капітал;
  • - тканини;
  • - виробництво;
  • - послуги конструктора.
Інструкція
1
Займіться докладним дослідженням ринку і паралельним формуванням концепції свого бренду. Ви повинні чітко уявляти, що і для кого ви збираєтеся робити. Знайдіть відмітні риси вашої майбутньої марки, які відрізняють її від наявних на ринку. Пам'ятайте про те, що здивувати покупця сьогодні вкрай важко, тому, чим більш продуманою і цільної буде ваша стратегія, тим успішніше стане весь проект в цілому.
2
Створіть ескізи вашої майбутньої колекції. Намагайтеся співвіднести ваші творчі фантазії з практичністю. Частина колекції краще залишити в ескізах, якщо ви прийдете до висновку, що в реальному житті такі речі будуть неприйнятні для більшості клієнтів.
3
За технічну частину виробництва колекції відповідає, насамперед, конструктор. Даний фахівець створює лекала для шитття, визначать кількість і оптимальна витрата тканин. Від роботи цієї людини залежить якість крою і багато інших нюансів виробництва, які зрештою створять імідж всієї колекції.
4
Прийміть рішення, де ваша колекція одягу буде відшивати. Як відомо, в Росії далеко не найдешевше виробництво. Однак у вас є шанс знайти недорогу фабрику в невеликому місті, яка зможе забезпечити вам гідне якість і терміни виконання за прийнятною ціною. Пошуком місця виробництва необхідно займатися ще до початку дизайну колекції.
5
Паралельно з дизайном почніть закуповувати тканини і фурнітуру. На сьогоднішній день у виробництві цікавих і недорогих тканин лідирують азіатські і східноєвропейські країни. Виробників ви зможете знайти по інтернету або на різних виставках. Пам'ятайте про те, що виготовлення тканини займе певний час, тому замовлення необхідно робити заздалегідь.
6
Подумайте про стратегію просування вашого бренду. Більше половини успіху залежить від грамотної розкрутки. Якщо дозволяє бюджет, зверніться до професіоналів. Постарайтеся знайти баланс між вкладеннями в маркетинг і планованої прибутком.
Корисна порада
Для розкрутки бренду використовуйте максимум безкоштовних можливостей. Якщо ваша марка буде дійсно цікавою, багато видань напишуть про неї самі. Не забувайте про інтернет, зокрема, популярних fashion-блогах.
Якщо ваша компанія - російська, то ви цілком можете зареєструвати свою торговельну марку самостійно. Це досить складна і довготривала процедура, що вимагає часу і підготовки. Прослідкуйте цих порад, і вам буде набагато легше зробити реєстрацію.
Вам знадобиться
  • Для цього вам буде потрібно вивчити законодавство щодо торговельних знаків, скористатися послугами художника, написати заявку, сплатити держмито і зібрати пакет документів.
Інструкція
1
Уважно простудіюйте Закон РФ "Про товарні знаки".
2
Розробіть і створіть за допомогою дизайнера візуальний малюнок-макет вашої торгової марки. Правильніше зробити кілька варіантів і потім вибрати один, найкращий.
3
Визначтеся зі списком товарів та/або послуг, які охоплюватиме ваша торгова марка. Для цього ретельно вивчіть Міжнародну класифікацію товарів і послуг та знайдіть код, який вам підходить.
4
Перевірте вашу торгову марку на патентоспроможність. Скористайтеся реєстрами зареєстрованих товарних знаків: в них містяться і російські, і міжнародні товарні знаки. Це дуже важливий етап - від нього залежить подальше проходження процедури реєстрації вашої товарної марки.
5
Сплатіть державне мито.
6
Направте в Роспатент (ФГУ ФИПС) свою заявку на реєстрацію торгової марки за встановленою формою.
7
До своїй заявці ви повинні докласти певний пакет документів, а саме: квитанцію про оплату державного мита, копію статутних документів фірми (або свідоцтво про реєстрацію ІП), а також лист ФСГС, в якому вам буде потрібно вказати коди статистики, присвоєні вашої компанії.
8
Потім, коли Роспатент отримає ваші документи, він проведе формальну експертизу. У тому випадку, якщо ваші документи будуть визнані відповідними, ваша торгова марка буде допущена до наступного етапу.
9
Останній етап: Роспатент проведе експертизу поданої вами торгової марки. Якщо все гаразд, ваша марка буде зареєстрована.
Зверніть увагу
Реєстрація торгової марки - дуже складний процес, що вимагає часу, сил, знань і грошей. Можливо, буде ефективніше звернутися за допомогою до патентного повіреного.
Корисна порада
Насамперед зайдіть на сайт Роспатенту. Це дуже змістовний, інформативний ресурс. Також на сайті ви можете скористатися сервісом - консультацією фахівця.