Як повернути гроші на МТС. мтс неправильно зарахований плтеж.

Своєчасне поповнення балансу номера МТС є гарантією від раптового обриву важливої розмови. Але, якщо при внесенні грошей на рахунок телефону ви вказали номер з помилкою і кошти були зараховані іншому абоненту, то не турбуйтеся. Звернувшись до представника компанії МТС і зробивши декілька необхідних дій, ви без праці повернете помилково зараховану суму.
Вам знадобиться
  • - паспорт
  • - чек про оплату послуг зв'язку
Інструкція
1
Спочатку упевніться в тому, що з моменту скоєння платежу на рахунок чужого номера пройшло не більше 14 днів. Також переконайтеся, що номер, на який був помилково зарахований платіж, обслуговується компанією МТС . Для цього перевірте, щоб телефон містив один з цих префіксів: +7 (910), +7 (911), +7 (912), +7 (913), +7 (914), +7 (915), +7 (916), +7 (917), +7 (919), +7 (980), +7 (981), +7 (982), +7 (983), +7 (984), +7 (985 ), +7 (987), +7 (988) або +7 (989).
2
Порівняйте свій номер з тим, що був вказаний неправильно. Переконайтеся в тому, що помилково вказано не більше 3 цифр або змінений прядок прямування не більш 4 цифр.
3
Якщо вищевказані умови підходять для вашого випадку, то напишіть заяву на ім'я оператора МТС про перенесення або відмову від платежу і повернення грошових коштів. Для цього в правій верхній частині бланка вкажіть ваші П.І.Б., номер телефону МТС , серію і номер паспорта, дату народження, реєстрацію, додатковий номер для зв'язку та адресу електронної пошти.
4
У середній частині заяви відзначте галочкою пункт «Перенесення платежу», якщо ви хочете перерахувати помилково внесені кошти на свій рахунок МТС . Вкажіть номер чека, дату здійснення платежу, розмір внесеної суми і впишіть свій номер МТС у відповідне поле.
5
Якщо ви є абонентом іншого стільникового оператора, то позначте пункт «Повернення коштів за платіж», зазначивши в ньому, що обслуговуєтеся іншим постачальником послуг зв'язку. Також вкажіть необхідні дані з чека про вчинення платежу і реквізити вашого банківського рахунку або пластикової карти для повернення грошової суми.
6
Завершіть заповнення заяви, поставивши на бланку свій підпис і дату складання документа. До заяви додайте копію касового чека, що підтверджує внесення коштів на помилково вказаний номер, і копію вашого паспорта.
7
Передайте заяву з доданими ксерокопіями співробітнику будь-якого салон-магазин МТС , відправте електронною поштою на адресу info@mts.ru або перешліть по факсу 766-00-58.
8
Зачекайте 3 робочих дні. Після закінчення цього часу перевірте баланс свого рахунку і переконайтеся в тому, що баланс вашого номера МТС поповнений на зазначену суму або на ваш банківський рахунок надійшли затребувані грошові кошти.