Як закрити батарею. з чого можна зробити екран на батарею.

Батареї центрального опалення, безумовно, необхідна річ в будинку. Та ось біда, дуже вони некрасиві. Ні, є сучасні моделі, які не соромно і людям показати. Але в російському суворому кліматі найкращі і популярні - чавунні «гармошки». Саме вони мають найкращою тепловіддачею. Погодьтеся, зовнішній вигляд у них не дуже. Ось для таких батарей і придумані декоративні екрани. Вони і батарею закривають, і інтер'єр приміщення не псують, і тепловіддачі не перешкоджають.
Вам знадобиться
  • - дерев'яні рейки,
  • - полотно ротанга,
  • - епоксидний клей,
  • - меблевий степлер,
  • - алюмінієві смужки ,
  • - маленькі саморізи.
Інструкція
1
Декоративні екрани для батарей робляться з різних матеріалів, з дерева, пластика, гіпсокартону, металу. Спільним у них є лише наявність отворів для безперешкодного проникнення теплого повітря в приміщення.
2
Основним правилом для установки декоративного екрану є наявність вільного простору між підвіконням і екраном (8-10 см) і між екраном і підлогою (8-10см), що також необхідно для нормального прогрівання квартири. Декоративний екран можна зробити самому. Виміряйте передбачувані розміри екрану на вашу батарею .
3
Відміряйте і відпиляйте дерев'яні рейки 3х5 см за розмірами, кінці рейок виведіть на кут 45 градусів, склейте їх епоксидною смолою, закріпіть меблевим степлером.
4
З рейок 2х3 см зберіть каркас для натягування декоративного полотна. Скріпіть рейки епоксидкой і степлером.
5
Замочите полотно ротанга на кілька годин у теплій воді, щоб він став пластичним. Натягніть полотно на дерев'яний каркас, закріпіть його маленькими гвоздиками або меблевим степлером.
6
Після висихання каркаса прикрутіть його маленькими саморізами до рами з рейок. Екран готовий. Щоб повісити екран на батарею , можна скористатися найпростішим способом. Візьміть алюмінієві смужки шириною 1,5-2 см, просвердлите на одному їх кінці отвір по діаметру наявних у вас саморізів.
7
Загніть смуги з одного боку (з боку отвору) і прикріпіть їх до рами екрана саморізами на потрібній висоті. Потім просто повісьте раму на батарею . Можна також загнути смуги і з іншого кінця, тоді екран буде висіти міцніше. Такий спосіб дозволяє знімати декоративний екран з батареї в будь-який момент у міру необхідності, наприклад, для прибирання чи ремонту.