Як скласти альбом.

Майже у кожної людини одного разу виникає бажання поритися в сімейному альбомі , оживити в пам'яті спогади про назавжди пройшли миттєвостях. Однак вони будуть ще більш приємними, якщо ваш сімейний альбом буде красиво і зі смаком оформлений.
Інструкція
1
Якщо ви тільки збираєтеся почати створювати свою сімейну фотореліквію, то першим ділом виберете «корочки» - сам альбом. Сторінки в ньому обов'язково повинні бути розділені плівкою, що оберігає фотографії від пошкоджень.
2
Щоб фотографії міцно трималися, запасіться спеціальним клеєм для фотографій, скотчем або куточками. Не рекомендується використовувати клей ПВА.
3
Розташовуйте знімки таким чином, щоб вони знаходилися не надто близько до краю і центру. Не перевантажуйте також сторінку великою кількістю фотографій. Можете сміливо експериментувати зі зміною кута нахилу. Це додасть велику оригінальність вашому фотоальбому.
4
Для кращого сприйняття фотографії слід скомпонувати по темам. Приміром, у весільному альбомі розмістіть їх в хронологічній послідовності, починаючи з викупу нареченої, і, завершуючи святковим феєрверком. Є свої особливості при розміщенні портретних знімків. Особи на них повинні бути звернені в одну сторону.
5
Не ставте велику кількість дрібних фотографій на одній сторінці. Ваш фотоальбом значно виграє, якщо ви його доповніть декоративними елементами - намальованими або вирізаними візерунками у вигляді квітів і фігурок.
6
Оформлення альбому - творчий процес, де всі засоби хороші, якщо роблять альбом більш запам'ятовується і цікавим. Так, у сімейному альбомі можна розмістити предмети, що збереглися з дитинства - хусточка, засушені пелюстки троянд, пожовтів від часу, морську мушлю. Такі ілюстрації прекрасно доповнять те, що зображено на фотознімках. До речі, оформлення альбомів своїми руками - це ціле напрямок дизайну, іменоване скрапбукінгом. Воно зажадає від вас великих старань, смаку, часу, але при цьому принесе величезне задоволення. Ще б пак, адже головна сімейна реліквія - плід вашої праці.