Як відкрити капот на Форд Фокусі 2. Як відкрити капот без ключа на форд фокусі 1.

Автомобіль марки Форд Фокус II - другий в модельному ряду Focus. Модернізований, він придбав більш динамічний вигляд. У поєднанні з маневреністю і внутрішньою обробкою автомобіля Фокус 2 серії представляє з себе комфортабельний автомобіль. Однак є й свої маленькі дискомфорт.
Інструкція
1
Комусь може здатися, що відкривати капот за допомогою ключа - вкрай незручна функція автомобіля. Але навіть у вельми комфортних авто є свої мінуси. Однак спосіб відкриття капот а Форд Фокуса 2 серії зовнішній, що забезпечує постійний контроль ключа і вимкнене запалювання, якщо ви залишаєте автомобіль, щоб відкрити капот і , наприклад, залити рідину для омивання скла. Замочок акуратно декорований під значок Ford. Щільно прилегла кришечка забезпечує збереження замку від вологи і дорожньої грязі.Для того, щоб відкрити капот Ford Focus II, вам необхідно помістити ключ від автомобіля в замок, розташований посередині капот а, трохи вище радіатора. Підніміть вгору значок і відверніть його вправо. Це звільнить замок з двома стрілочками і цифрами, що вказують на послідовність рухів. Акуратно вставте ключ в замок.
2
Слідуйте за стрілкою, що вказує на цифру 1. Прикладіть трохи зусиль, повертаючи ключ у замку. Потім відразу ж поверніть ключ в інший бік - слідуючи по стрілці до цифри 2. Ви повинні повторювати процедуру переходу від 1 до 2, поки не відбудеться клацання, який означатиме, що замок капот а відкритий.
3
Підніміть капот. Притримуючи капот правою рукою, лівою дотягну до держателя - металевої підставки, яка покликана запобігати закриття капот а й утримувати його в заданому положенні. Підставка знаходиться зліва, ближче до лобового скла. За нею не дуже зручно тягнутися в чистому одязі, але вона розташована таким чином не випадково - відмінно утримує кришку капот а й дозволяє здійснювати різні дії (заміна масла, перевірка датчиків акумулятора, перевірка роботи двигуна та ін.) . Підставка капот а регулюється в залежності від обраної позиції - отвори для держателя знаходяться під капот ом зліва. Опустіть капот на держатель, вибравши один з отворів в під капот ом.
4
Чи не закривайте капот, поки в замку знаходиться ключ. Вийміть ключ із замка, поверніть кришечку із позначкою Ford вліво. І тільки після цього акуратно підніміть капот, приберіть держатель (складіть його). Прикрийте кришку капот а, але залиште кілька сантиметрів для вільного падіння. Переконайтеся, що замок зафіксується і капот зафіксований.
Корисна порада
Відкриваючи капот другого Фокуса, ви легко можете забруднитися, тому бережіть одяг і озбройтеся як мінімум рукавичками (якщо на вулиці брудно) і вологими серветкам (якщо на вулиці сухо).