Як зробити з приводу програвач.

Якщо у вас є лежачий без діла привід CD-ROM, з нього можна виготовити програвач компакт-дисків. Правда, слухати на ньому можна буде тільки диски формату Audio CD. Тому рекомендувати його можна в першу чергу тим, у кого збереглося багато таких дисків.
Інструкція
1
Візьміть стабілізований блок живлення на напругу в 12 В і струм порядка 3 А. К плюсового контакту блоку підключіть вхід стабілізатора типу 7805. Загальний висновок стабілізатора підключіть до мінусового контакту блоку. Паралельно як входу, так і виходу стабілізатора підключіть, дотримуючись полярності, по електролітичному конденсатору ємністю в 1000 мкФ, розрахованим на напругу в 16 В. Кожен з них зашунтірует неполярним конденсатором на 0,1 мкФ. Мікросхему поставте на тепловідведення від крупного процессора.Еслі розташувати стабілізатор лицьовою стороною до себе, висновками вниз, зліва виявиться вхід, посередині - загальний висновок, справа - вихід.
2
Візьміть вихідний роз'єм від вийшов з ладу комп'ютерного блоку живлення. Жовтий провід припаяйте до входу стабілізатора, обидві чорні - до спільного висновку, червоний - до виходу.
3
Підключіть роз'єм до входу живлення приводу. Інтерфейсний вхід залиште вільним. Увімкніть блок живлення і спробуйте висунути і засунути лоток накопичувача. Якщо це вийшло, стабілізатор працює правильно.
4
Якщо у приводу немає кнопки запуску програвання, додайте її. Для цього, відключивши харчування, зніміть з накопичувача нижню кришку, після чого знайдіть контактні площадки для впайкі другої кнопки. Припаяйте до них два дроти і виведіть їх назовні. Зробивши в кришці невелику виїмку для запобігання пошкодження проводів, виведіть їх назовні, після чого закрийте накопичувач. До протилежних кінцях проводів припаяйте кнопку.
5
Увімкніть живлення, вставте в привід диск формату Audio CD, підключіть навушники або колонки, після чого натисніть кнопку початку програвання. Зазвучить перша доріжка, і можна буде відрегулювати гучність (для цього можна використовувати регулятори як накопичувача, так і колонок). Кожне наступне натискання цієї кнопки викликатиме перехід на наступну доріжку. Натискання клавіші відкривання лотка зупинить програвання, а наступне натискання тієї ж клавіші призведе до відкривання лотка.
Багато любителів кіно стикалися з такою функцією, як прив'язка програвача DVD до конкретної зоні. Це викликано боротьбою кінопрокатників з так званими відеопіратами. У найбільш вигідній ситуації опинилися власники мультизонних пристроїв. Нои звичайний DVD привід також можна зробити мультизонними.
Вам знадобиться
  • Софт для перепрошивки DVD приводу.
Інструкція
1
Визначаємо зональність встановленого DVD привід а. Натискаємо правою кнопкою на значку «Мій комп'ютер» і вибираємо «Диспетчер пристроїв». У вікні, знаходимо встановлений DVD привід . Зазвичай він позначається як «DVD і CD-ROM дисководи». Вибираємо зі списку потрібний DVD привід і правою кнопкою викликаємо підменю. Потім вибираємо функцію «Властивості». У новому вікні відкриється кілька закладок, одна з яких називається «Регіон для DVD». У ній вказаний номер регіону, а також існує можливість апаратного зміни значення.
2
Вибираємо необхідний регіон для DVD привід а і натискаємо кнопку ОК.
3
Запускаємо програму для зміни коду регіону. Вона автоматично визначить місце установки дистрибутива і внесе відповідні зміни в апаратне забезпечення. Ця операція відбувається аналогічно програмам-твікери, настраивающим Windows під запити користувачів. Достатньо лише вказати, до якої зони слід прив'язати DVD привід і все. Програма в автоматичному режимі справить необхідні установки.
4
Якщо не вдається змінити зону для регіону DVD у наявного DVD привід а, слід встановити віртуальний DVD-ROM. Найбільш відомі з них спочатку виконані мультизональними, тому при програванні відео файлів автоматично підлаштуються під дані вимоги.
Зверніть увагу
Всього користувачеві дається 5 спроб для зміни регіону. Коли спроби закінчаться, DVD привід перестане працювати, навіть після переустановлення ОС або перенесення DVD приводу на інший комп'ютер.
Корисна порада
Не всі виробники DVD приводів оснащують свої вироби подібними можливостями. Для кожного регіону вони, по домовленості з великими кінокомпаніями, випускають DVD приводи тільки для конкретного регіону - Європи, Азії чи Америки. В такому випадку, для того, щоб зробити DVD привід мультизональними, потрібно спеціальне ПЗ.