Як прибрати складки під пахвами. припухлості в пахвах.

Складки в пахвовій западині здатні зіпсувати настрій і виробити в жінці комплекси з приводу фігури. Більше того, через складок часто доводиться відмовляти собі у відкритій і сексуальної одязі. Але ж набагато краще не уникати проблеми, а боротися з нею. Тим більше, коли проблема так легко вирішувана.
Вам знадобиться
  • гантелі;
  • басейн.
Інструкція
1
Складки в області пахв утворюються не тільки з-за надмірної ваги. Причиною їх утворення часто стають ослаблені м'язи грудей і трицепсів. Постава теж відіграє тут не останню роль. Чим сильніше ви горбтеся, тим більше помітні складки. У кожному разі, ваш єдиний помічник у цій проблемі - вправи.
2
Є безліч хороших вправ, підтягаючих шкіру в області пахв. Ляжте на живіт і розводите руки в сторони, ніби плаваєте. Ця вправа чудово зміцнить м'язи спини і підтягне шкіру пахв. Якщо у вас є можливість відвідувати басейн, це великий плюс. Опір води збільшує навантаження в багато разів, отже, ефективність вправи зросте.
3
Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, а руки розводьте в сторони, не доводячи до підлоги. Цю вправу можна вдосконалити, взявши гантелі. У цій же позиції з'єднайте руки разом і повільно заводите за голову. Виконуйте по 10-12 разів в 2-3 підходу.
4
Щоб зміцнити м'язи грудей, необхідно виконувати віджимання. Ляжте на живіт, долоні упріть в підлогу, а ноги поставте на миси. Починайте віджиматися, торкаючись підборіддям підлоги. Слідкуйте, щоб в попереку не було прогину. Якщо прогин все ж є, зігніть ноги в колінах і дотягується до підлоги грудьми.
5
Ще одна прекрасна вправа, яке використовується в східних танцях: встаньте рівно і починайте поперемінно рухати плечима вперед і назад, поки груди не почне дрібно трястися. Розслабте плечі, даючи корпусу більше свободи руху. Нижня частина тіла повинна залишатися нерухомою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9Z0TMabAdTc
Зверніть увагу
Їжте менше солі. Вона сприяє посиленню спраги і затримці рідини в організмі. Рідина осідає не лише на талії і стегнах, але і в пахвовій западині.
Корисна порада
Уникайте речей, які обтягують область пахв. Стискаючи шкіру, вони порушують кровообігу, викликаючи припухлості і набряклість.
Навіть у худеньких дівчат пахвові западини можуть обрости непривабливими жировими валиками. І часом буває дуже важко надати цій зоні підтягнутий вигляд. Щоб не відмовляти собі в задоволенні носити влітку відкриті топи і сексуальні маєчки, почніть виконувати нескладні вправи вже зараз.
Дієтологи і фітнес-тренери впевнені, що складки, що обрамляють пахви, це зовсім не зайву вагу, а просто недостатньо розвинені м'язи грудей і біцепси. Подібна проблема виникає у людей, більшу частину часу проводять за комп'ютером і не стежать за поставою. Внаслідок цього порушується приплив крові до тканин і утворюються некрасиві валики під руками. Тому прибрати жир з пахв допоможуть тільки спеціальні вправи, а не дієти.

Як боротися з проблемою кожен день

Щоб пахви виглядали підтягнутими, необхідно щодня виконувати кілька нескладних вправ. Наприклад, коли довго сидите за робочим столом, виділіть час на розминку. Встаньте, потягніться, виконайте обертання плечима і руками. Якщо приміщення дозволяє, зробіть кілька віджимань, хоча б від стільця або від дивана. Крім того, протягом робочого дня стежте за поставою, намагайтеся менше спиратися на спинку крісла, а більше користуватися м'язовим корсетом спіни.Ідеально буде записатися на плавання або шейпінг, які ви можете відвідувати після роботи. Якщо такої можливості немає, прибрати жир з пахв допоможе комплекс елементарних вправ, які легко виконувати вдома.

Найефективніші вправи

Перша вправа виконується з невеликим м'ячем або диванної подушкою. Станьте прямо, ноги на ширині плечей, м'яч тримайте витягнутими вперед руками. Ритмічно здавлюйте долонями пружну поверхню протягом хвилини, відчуваючи, як напружуються біцепси і грудні м'язи. Потім повторіть дії з піднятими над головою руками, потім - із зігнутими в ліктях перед грудью.Не менш ефективним вважається розтягування рушники. Візьміть шматок еластичної тканини обома руками на відстані 0,5 м і повільно розтягуйте його в сторони. Слідкуйте, щоб плечі залишалися нерухомими. У кінцевій точці зафіксуйте напружені руки на 1 хвилину, потім розслабтеся на 10 секунд. Потім виконайте вправу, піднявши прямі руки над головою. Повторіть хоча б по 5 раз.Следующее вправу взято з йоги. «Поза дельфіна» - так воно називається - чудово зміцнює не тільки пахвові западини, але і біцепси, м'язи косого преса і корсет. Станьте в позицію планки паралельно підлозі - обіпріться на лікті, розведені на ширині плечей, кисті зчепіть в замок, ноги разом, стопи упріть на носочки. На видиху повільно підніміть таз, повністю розпрямляючи коліна. Затримайтеся нагорі на один вдих і видих, потім знову опуститеся в позу планки. Слідкуйте, щоб п'яти постійно перебували на одному рівні. Для цього краще впертися стопами в стіну або діван.Однажди почавши боротися зі складками в пахвах, ви зрозумієте, що результати видно з перших занять. Головне, не кидайте тренування і стежте за поставою.