Як подолати тривожність.

Кожна людина володіє індивідуальним рівнем тривожності. Якщо ви помітили за собою, що хвилюєтеся без особливих причин і при цьому не контролюєте виникли емоції вже після конфліктних ситуацій, то слід зайнятися своїм здоров'ям і знайти стійкість до негативних стресів. Проте слід мати на увазі, що позитивний стрес впливає на розвиток особистості людини і діє глибоко позитивно.
Інструкція
1
Зверніться до фахівця. Він визначить ваш рівень тривожності і запропонує оптимальний шлях вирішення саме вашої проблеми. Психолог може запропонувати вам короткострокові сеанси гіпнотерапії. При перенапруженні та енергетичному виснаженні організму дію гіпнозу саме по собі ефективно, а в даному випадку він допоможе ліквідувати причини тривожності і повернути вас до рівноваги.
2
Якщо ви не можете проконсультуватися у фахівця, подбайте про відпочинок. Забезпечте собі повноцінний нічний сон. Більше гуляйте на свіжому повітрі, займіться дихальними вправами, що забезпечить необхідне надходження кисню. Пийте більше чистої води.
3
Посміхайтеся і смійтеся частіше. Сміх визнаний сильнодіючими ліками. Він сприяє правильному диханню, прекрасно тренує легені і серце, нормалізує роботу кишечника. При цьому знімається психічний стрес, відбувається зміцнення імунітету, поліпшується здатність до концентрації.
4
Мисліть позитивно. Ваш позитивний настрій може позбавити вас від будь-якого болю. Запишіть позитивні твердження і читайте їх вголос кілька разів на день. Займіться цілющою візуалізацією: уявіть собі причину своєї тривожності і за допомогою будь-яких образів розправтеся з нею. Або, наприклад, використовуйте вірне твердження, що все в житті дрібниці, тоді навіщо турбується. Тим більше, що в спокійному стані життєві проблеми вирішити набагато простіше.
5
Вчіться розслаблятися. Краще це робити під наглядом інструкторів в спеціально підібраних групах на заняттях йогою або інших відновлюють технік. Відвідайте сеанси розслабляючого масажу. Скористайтеся відповідними водними процедурами.
6
Будьте послідовні, концентруйтеся тільки на істинно важливих справах. Чи не перенапружуйтеся. І пам'ятайте, що спілкування з вами має бути приємним.
Корисна порада
Згадуйте частіше смішні моменти вашого життя. Це допоможе вам розслабитися.