Як замінити тачскрін. Як замінити тачскрін самому.

Сучасний екран складається з двох частин: тачськріна і розташованої за ним матриці. Тачскрін являє собою верхню частину екрану, що складається з сенсорної плівки та скла. Сенсорна плівка дуже чутлива до механічних пошкоджень, тому робота з нею вимагає підвищеної обережності, певних знань і деякого досвіду.
Вам знадобиться
  • припій, флюс, паяльник з температурною стабілізацією, тонкий ніж або лезо
Інструкція
1
Будьте гранично обережні вже на етапі відкриття упаковки з тачскріном. Визначтеся, який у вас тип з'єднання тачськріна з матрицею. Є один тип, коли шлейф тачськріна припаяний до зворотної сторони матриці. У другому типі дисплея не використовується пайка. Заміна тачськріна на екрані другого типу набагато простіше.
2
Вставте в кожен роз'єм плати шлейф тачськріна і шлейф вашої матриці. Перевірте, щоб, шлейфи увійшли до упору і надійно закріплені.
3
Якщо ваш екран з припаяної платою, то візьміть паяльник, відпаяти старий тачскрін з внутрішньої сторони екрану. Слідкуйте за температурою паяльника, щоб занадто гарячим жалом не пошкодити матріцу.Вніманіе! Тримайте відносно низьку температуру в безпосередній точці нової пайки з тієї ж причини.
4
Візьміть ніж з тонким лезом, обережно зріжте тачскрін зі склом з матриці. Проводьте операцію дуже обережно, щоб не зачепити кристали матриці. Досліджуйте ваш екран, можливо, тачскрін приклеєний в місці металевої рамки, яка одягнена на матрицю. Тоді спочатку зніміть рамку.
5
Видаліть пластикову плівку, яка є із зворотного боку тачськріна і закриває склеювальний шар і скло. Зазвичай виробник випускає склеювальний шар чорного або білого кольору. Помістіть новий тачскрін на місце.
6
Якщо ваш екран не має пайки, то пропустіть наступне дію. В іншому випадку вам слід припаяти шлейф тачськріна до матриці. Знову уважно стежте, щоб не перегріти матрицю, тим самим, не пошкодити її під впливом високої температури.
7
Тепер переходите до встановлення екрану в КПК. Перевірте, щоб роз'єм увійшов до упору. Гранично обережно поставтеся до шлейфу, тому що він часто рветься при самостійній заміні тачськріна . Не забудьте видалити захисну плівку.
8
Якщо настройка екрану не виконується, значить тачскрін несправний. Перший варіант - обміняйте його в місці придбання. Другий варіант - передайте КПК в сервісний центр. Увага! Якщо ви вирішили обміняти тачскрін, то перевірте, щоб всі захисні плівки були на своїх місцях!