Як без проблем відкрити свій салон краси.

Ринок послуг краси розвивається настільки стрімко, що лише невеликий відсоток клієнтів встигає відслідковувати динаміку інновацій. Даний бізнес не так просто, як здається на перший погляд. Досягти успіху вам допоможуть професіоналізм, досвід і чималі вкладення.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - стартовий капітал;
  • - обладнання.
Інструкція
1
Виберіть позиціонування салону і ринкову нішу, яку плануєте позичати. За оцінками маркетологів, більше половини нових салонів краси закриваються протягом першого року роботи. Цілком можливо, що невелика районна перукарня з невеликими вкладеннями приноситиме більше доходу, ніж розкішний спа-салон з новітнім обладнанням. Постарайтеся зробити так, щоб кілька послуг вашого салону були унікальними для міста і пропонувалися тільки вами.
2
Відкривши власну компанію, підберіть відповідне приміщення. Плануйте простір таким чином, щоб в салоні були хол для прийому відвідувачів, робочий зал, санвузол, підсобне приміщення. Якщо ви плануєте надавати деякі послуги, що вимагають усамітнення (масаж, процедури для особи і тіла), необхідно розмежувати робочі зони, постаравшись забезпечити максимальну шумоізоляцію.
3
Закупити необхідне обладнання. Намагайтеся не перевантажувати салон меблями і максимально компактно розміщувати її в просторі. Слідкуйте за тим, щоб клієнтам було не тільки зручно, але й приємно дивитися дивитися по сторонам. Оскільки бізнес, пов'язаний з будь-якими послугами краси , піддається постійним інноваціям, обладнання для різних процедур повинно бути максимально сучасним. Найвибагливіші клієнти зазвичай в курсі всіх змін в методах салонного догляду і навряд чи виберуть заклад із застарілою технікою.
4
Найміть кваліфікований персонал. Основні майстри повинні або вже мати сформовану клієнтську базу, або бути здатними сформувати її на базі вашого салону. Новачкам краще запропонувати певний оклад і відсоток від виконаних послуг. Імениті майстри найчастіше працюють на умовах «оренди крісла», незалежно від кількості клієнтів.
Зверніть увагу
Якщо ви плануєте надавати лікувально-оздоровчі послуги, ви повинні обов'язково отримати відповідну ліцензію. Спеціальні сертифікати повинні мати і майстри, які здійснюватимуть процедури.
Корисна порада
Виберіть основну спеціалізацію для салону, не прагніть пропонувати максимум послуг. Наприклад, якщо ви займаєтеся нігтями, то повинні робити все - від лікування до дизайну.