Як зробити неон.

Одним з головних напрямів використання неону - є створення газорозрядних трубок. Це скляні колби, укладені між електродами. Вони світяться при досить невеликій силі струму, тому знайшли своє застосування в багатьох областях промисловості. З таких неонових трубок роблять рекламу, фотоелементи, газові лазери, сигнальні лампи. Також неонові лампи широко використовують в архітектурному дизайні, створюючи декоративні підсвічування як усередині приміщення, так і зовні.
Вам знадобиться
 • пластикова пляшка, перекис, сода
Інструкція
1
Найпростішу газову лампу, що світиться неоном, можна зробити своїми руками. Для цього буде потрібно літрова пластикова пляшка з будь-яким газованим напоєм, харчова сода і рідка перекис водню.
2
Відлийте з пляшки з газованою водою приблизно 14 частина (стакан). Візьміть харчову соду і додайте її (1 чайну ложку) в пляшку з лимонадом.
3
Налийте в отриману суміш перекис водню (3 ковпачка від пластикової пляшки). Закрийте ємність кришкою і гарненько збовтайте.
4
Рідина в пляшці почне світитися приємним біло-жовтим світлом. Таку лампу можна використовувати для освітлення палатки в поході або в ролі декоративного ліхтаря на вечірці.
5
Електричний саморобний неон можна зробити зі звичайного тюбика з термоклеем і навіть прозорою кульковою ручки.
6
Для цього треба витягти з неї стержень і ковпачок, помістити туди світлодіод потрібного кольору, наприклад на 3V, і підключити до трансформатора. Щоб світіння було розсіяним поверхню прозорого пластику можна зашкуріть наждачкою, або залити всередину епоксидного клею, який теж добре розсіює світло.
7
До речі, серед акваріумістів неон також поширений. Тільки для них неон - це симпатична светящаяся рибка. Уздовж усього її тіла проходить смужка, яка світиться різним світлом в залежності від освітлення. Нижче цієї смуги проходить малинова смужка на черевці. Загалом, дуже красива рибка. Не дарма місце проживання неонов довго ховалося їх першовідкривачем Огюстом рабо.
Зверніть увагу
Неон - це газ без кольору і запаху. У перекладі з грецької його назва означає «новий». Зміст неону в земній атмосфері незначно, однак в атмосферах інших зірок його концентрація достатньо веліка.Неон - інертний газ, і як все інертні гази, має високу електропровідність. При пропущенні через нього електричного розряду, він світиться червоним світлом, що, звичайно ж, знайшло застосування в житті.
Неонову підсвітку дуже часто застосовують в моддінг-будові. В даний час існує досить багато способів, як їй встановити, щоб зробити свій автомобіль красивіше і екстравагантністю. Все це ви можете зробити самостійно, а ваша машина буде мати індивідуальність і неповторність. Розглянемо установку внутрішньої і зовнішньої підсвітки на дверцята корпусу і привід.
Вам знадобиться
 • Паяльник
 • Електродрель, а також свердла: 5 мм і 3 мм)
 • Електропроводка
 • Світлодіоди
 • 2 резистора (220 і 22 Ом)
 • Рідконтакт
 • Суперклей
 • Липка стрічка
 • Напильник або надфіль
 • Магніт
Інструкція
1
Встановіть внутрішнє освітлення на привод. Просвердлите отвір для діодів в розмірі 5мм. Для цього позначте місце, де вони перебуватимуть, відстань між ними повинна бути одінаковое.Теперь приступите безпосередньо до просвердлювання отвору. Частіше приміряйте діоди, якщо отвори не підходять, то їх можете підправити напилком. Зафіксуйте їх в отворах за допомогою суперклею, з'єднавши пайкою. Вийшов перший електричний круг.
2
Далі зробіть отвори для 3мм діодів, просвердлите їх у верхніх кутах канавок двері. Якщо отвори вийдуть маленькі, то їх можна збільшити надфілем. Якщо ж вони виявляться більше потрібного розміру, то це можна буде виправити за допомогою липкої стрічки.
3
Тепер зафіксуйте світлодіоди суперклеєм і з'єднайте їх пайкою. Вийшов другий електричний круг. Найголовніше в складанні - це правильно, відповідно до схеми, з'єднати світлодіоди, резистори й рідоконтакт. Навпаки рідконтакта встановіть за допомогою клею магніт, який необхідно закріпити з внутрішньої сторони дверцят. Це потрібно для того, щоб при відкритті дверцят спрацьовувала підсвічування.
4
Не забудьте два правила. Перше - знайдіть електричний круг, який буде замкнутий, і визначитеся, на яку сторону буде впливати рідоконтакт з магнітом. Друге - підберіть магніт зі слабким магнітним полем, щоб не було шкоди жорсткого диску. Тепер можна приступити до Запевняю обох електричних кругов.Еслі робота буде виконана правильно, то ви отримаєте красиву і якісну неонову підсвітку . Якщо двері відкриті, то включається підсвічування приводу, якщо двері закриті - тоді включається зовнішня підсвічування на двері. Нижня освітлення буде завжди включено.