Як зняти блокування в Sony Ericsson.

Код блокування необхідний для захисту телефону від доступу до особистої інформації сторонніми людьми, а також для збереження системних налаштувань мобільного апарата. Він складається з чотирьох цифр, однак втратити його набагато простіше, ніж здається. Досить не користуватися телефоном, скажімо, під час тривалого від'їзду і забути комбінацію.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - телефон;
  • - USB кабель;
  • - програма SETool2 Lite.
Інструкція
1
Для розблокування телефону скористайтеся програмою SETool2 Lite. Запустіть браузер і введіть у рядок пошуку назву програми. Пройдіть по одній з посилань і завантажте програму на вінчестер. Обов'язково перевірте завантажені файли антивірусною програмою. Якщо виникають проблеми при пошуку, зайдіть на сайт forum.mobiset.ru і скачайте.
2
Запустіть програму SETool2 Lite і в розділі Phone Type виберіть модель телефону. Якщо ви не знаєте точно модель телефону, подивіться її під акумулятором апарату поруч з серійним номером і номером IMEI. Також модель телефону може бути вказана на лицьовій частині корпусу в самому низу.
3
Натисніть в програмі кнопку Unlock/Repair, а на вимкненому телефоні затисніть кнопку «С» і вставляєте кабель, що з'єднує телефон з комп'ютером. Дочекайтеся повідомлення Phone detached, яке означає, що процес розблокування закінчено. Також варто відзначити, що кабель повинен обов'язково вставлятися через USB гніздо і повністю підходити до телефону.
4
Закрийте програму і відключіть телефон від комп'ютера. Дістаньте і поставте назад акумулятор та увімкніть мобільний апарат. Запит на введення коду блокування пропаде, і ви можете задати новий код. Щоб правильно відключити телефон від комп'ютера, в треї натисніть на значок «Безпечне вилучення пристрою». Далі виберіть ваш телефон і натисніть кнопку «Зупинити».
5
Ви також можете зняти код блокування, звернувшись до сервісного центру з ремонту мобільних телефонів. Кваліфіковані співробітники зроблять це швидко і недорого, без ризику для програмного забезпечення самого телефону. Задайте легко запам'ятовується, але відому тільки вам комбінацію цифр. Можна взагалі не ставити код блокування, щоб у подальшому не випробовувати подібних проблем при роботі з телефоном.