Як перемкнути монітор. Як переключити порти.

В даний час активно розвивається тенденція на синхронне використання декількох моніторів . Це дійсно дуже зручно, т.к. дозволяє істотно розширити робочу область.
Вам знадобиться
  • - кабель передачі відеосигналу;
  • - перехідник.
Інструкція
1
Для початку навчіться підключати одночасно декілька моніторів . Для цього знайдіть ідентичні канали передачі відеосигналу. В моніторах, як правило, присутні порти VGA і DVI.
2
Велика частина відеоадаптерів наділена ідентичними портами. Іноді зустрічаються канали S-video і HDMI. У кожному разі, при з'єднанні різних каналів ви можете використовувати перехідники DVI-HDMI або DVI-VGA.
3
Підключіть обидва монітора до відеокарти комп'ютера. Цей процес можна здійснити без виключення ПК. Якщо ваш відеоадаптер підтримує двоканальний режим роботи, то на другий дисплей виведеться зображення, ідентичне першому.
4
В іншому випадку ви побачите лише фонову картинку робочого стола. Для переходу до другого дисплею виконайте наступну процедуру. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Оформлення та персоналізація». В підменю «Екран» знайдіть пункт «Підключення до зовнішнього дисплею» і відкрийте його.
5
У верхній частині вікна ви побачите зображення двох дисплеїв. Виберіть із них, яке символізує другий монітор. Тепер активуйте функцію «Зробити цей екран основним».
6
При роботі в двоканальному режимі виберіть пункт «Дублювати дисплеї». В даному випадку на обидва монітора буде виводитися ідентичне зображення. Зазвичай даний параметр використовують при підключенні дисплея більшого розміру або пристрою, що підтримує високий дозвіл.
7
Якщо ж ваша мета - розширити робочу область, то активуйте пункт «Розширити цей дисплей». При виборі даного параметра ви зможете використовувати обидва дисплея незалежно один від одного. Для перенесення робочого вікна в область іншого монітора клікніть по ньому лівою кнопкою миші, не відпускаючи її, і перемістіть курсор вправо або вліво за межі кордону першого дисплея.
Корисна порада
При використанні функції "Розширити цей дисплей» рекомендують попередньо зробити основний монітор основним.