Як збільшити відвідуваність блогу.

Ви ведете свій блог, і напевно у вас є свої читачі, постійні відвідувачі. Але якщо їх мало, навряд чи ви залишитеся байдужі до цього факту. Особливо, якщо ви плануєте заробити на блозі. Як збільшити відвідуваність блога простими способами?
Інструкція
1
Регулярне оновлення блога - запорука того, що старі читачі не підуть, і нові з'являться напевно. Заведіть собі графік, встановіть напоминалку в телефоні або в Outlook. Оптимальним буде оновлення 1 раз в три дні. Ідеальним - щодня. Для читача нові статті - вірна ознака того, що блог розвивається, що можна знайти нові цікаві матеріали. Крім того, пошукові роботи також будуть вашими постійними відвідувачами, і нові статті будуть індексуватися швидко. А це - підвищення позицій блога в рейтингах, в пошуковій видачі. Все це в кінцевому підсумку призведе до збільшення відвідуваності блога читачами, багато з яких стануть постійними.
2
Підписка на оновлення. Встановіть на блог форму підписки. Вона повинна бути на видному місці. Супроводьте її призовної написом: «Хочете дізнатися першим про нові статтях на блозі?» Або «Нові записи знайдуть вас швидше, ніж ви їх». Скористайтеся популярними сервісами для підписки на оновлення: RSS стрічкою, RSS2Email або FeedBurner. У першому випадку передплатники зможуть дізнатися про оновлення безпосередньо у своєму браузері. У другому - поштою. Також зробіть підписку на коментарі до ваших статей. Часом, коментарі не менше цікаві й інформативні, ніж сама стаття.
3
Додавання записів блога в соціальні сервіси. Існую плагіни, що дозволяють додавати записи або анонси блога в популярні соціальні сервіси: Twitter, FaceBook. Встановіть такий плагін на своєму блозі, і ви полегшите собі життя, а відвідуваність блога возрастет.Самі активно залишайте коментарі на подібних за тематикою блога х. Пишіть розгорнуті, цікаві коментарі. Не забудьте поставити в підпису посилання на свій блог. Ви збільшите відвідуваність блога читачами, перехідними по посиланню. Частина з них стануть вашими постійними відвідувачами.
4
І звичайно, зробіть грамотне оформлення свого блога. Встановіть плагін, який додає в кінці поточної статті схожі статті. В тексті вставляйте посилання, що пояснюють ті чи інші терміни. Нехай посилання ведуть на статті, що розкривають тему. Читач буде переходити за посиланнями, не в силах покинути ваш чудовий блог. Зручність використання блога також збільшує його відвідуваність .