Як очистити фундук.

Як правило, в сучасних магазинах фундук продається вже очищеним і навіть просмаженим. Але такі горіхи коштують підчас в рази дорожче, ніж їх «дикі» аналоги. Насправді - заощадити на цьому продукті і самостійно зробити якісно оброблений фундук - справа не зовсім складне.
Інструкція
1
Щойно придбані сирі неочищені горіхи слід гарненько прожарити в духовці. Для цього викладаємо фундук на деко і ставимо в духовку, розігріту до 180- 200 градусів на 6-7 мінут.Степень готовності горішків визначається появою характерного горіхового запаху.
2
Залишаємо горіхи перед очищенням охолоджуватися на 20-25 хвилин.
3
Приступаємо до очищення горіхів. Тут, як кажуть, всі засоби хороші. Для цих цілей можна спокійно застосовувати всі відповідні інструменти і пристосування:-власне щипці для горіхів; -чеснокодавка (горішок закладається всередину, після чого шкаралупа акуратно давиться за допомогою механізму); - молоток (загортаємо горіх в рушник, кладемо на товсту обробну дошку і акуратно вдаряємо до повного розколювання шкаралупи); - дверний косяк (горіх, знову ж загорнутий у рушник, укладається в простір між дверима і дверним косяком, після чого двері закривається до появи хрускоту шкаралупи); - зуби (кому не жалко).
Зверніть увагу
Краще все-таки поберегти зуби і скористатися будь-якими іншими пристосуваннями - послуги стоматолога по відновленню емалі і лагодження зубів обійдеться набагато дорожче, ніж навіть пара кілограм готових магазинних горіхів.
Корисна порада
Коли горіхи очистилися від шкаралупи, їх можна обсмажити на розпеченій сковороді буквально 2-3 хвилини. Після такої процедури коричнева шкірка з горіхів зніметься за пару секунд, і ви отримаєте смачні і абсолютно чисті горішки.