Як відкрити RAR файл з паролем.

Майже всі програми, використовувані для створення файлових архівів, мають опції захисту доступу до вмісту за допомогою паролів. Деякі з таких створюваних ними «режимних» файлосховищ дозволяють побачити, що саме знаходиться всередині (назви файлів), але для вилучення його і з архівів знадобиться введення встановленого творцем пароля.
Інструкція
1
Запустіть стандартний менеджер файлів вашої операційної системи. В ОС Windows це Провідник і відкривається він або подвійним клацанням по іконці «Мій комп'ютер» на робочому столі, або натисканням сполучення «гарячих клавіш» WIN + E. За допомогою провідника знайдіть архів, який потрібно розпакувати.
2
Клацніть знайдений файл правою кнопкою миші і в що випав контекстному меню виберіть один з варіантів розпакування. Залежно від того, який з архіваторів встановлений у вашій системі, ці пункти можуть розрізнятися, але кожна з цих програм зобов'язана зажадати введення пароля до початку видобування файлів, незалежно від обраного вами в меню варіанта.
3
Введіть пароль захищеного архіву у відповідне поле показаного вам архиватором діалогового віконця. Оскільки набирається тексту ви не побачите, так як знаки для дотримання конспірації будуть замінені нечитабельним символами, то ймовірність помилитися при введенні тексту вище звичайної. Набагато надійніше скопіювати пароль (CTRL + C) і вставити в потрібне поле цього діалогового вікна (CTRL + V).
4
Клацніть кнопку «OK» у вікні діалогу. Після цього програма звірить введений вами текст із зразком, збереженим в службовій частині файла-архіву. Треба відзначити, що, навіть розглянувши розібраний на частини («дизасемблювати») код файлу, дізнатися бережене там пароль не вийде, так як при його запису використовується алгоритм «односторонньої» шифрации. Це означає, що розшифрувати пароль неможливо, а можна тільки зашифрувати таким же способом введене вами значення і перевірити чи співпадуть ці два зашифрованих пароля. Якщо перевірка пройде успішно, то програма витягне файли з архіву в потрібне положення. В іншому випадку архіватор покаже відповідне повідомлення про помилку і вам буде необхідно проробити всю операцію заново з уточненими варіантом пароля.
Архіви є зручним способом для зберігання великих обсягів інформації. З метою забезпечення безпеки зберігається інформації при їх створенні застосовуються паролі. При розпакуванні таких архівів для вилучення містяться в них файлів потрібно ввести пароль.
Вам знадобиться
  • - архів, закритий перелом (наприклад, за допомогою архіватора WinRAR);
  • - архіватор WinRAR;
  • - пароль до архіву або програма для підбірки паролів (наприклад, Advanced Archive Password Recovery).
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер архіватор. Натисніть правою кнопкою мишки на архів, закритий паролем. Виберіть папку, в яку ви плануєте отримати вміст архіву. З'явиться віконце з пропозицією ввести пароль для зашифрованого файлу. При наявності пароля введіть його і натисніть кнопку ОК. Час вилучення файлів з архіву визначається об'ємом файлу і швидкодією комп'ютера.
2
Якщо пароля у вас немає, а архів був викачаний з інтернету, перевірте наявність пароля на сайті, з якого він був викачаний. На такому сайті також можуть знаходитися інструкції з пошуку пароля.
3
Запустіть програму Advanced Archive Password Recovery (AAPR). У вікні Encrypted ZIP/RAR/ACE/ARJ-file введіть шлях до місця розташування архіву. У списку Type of attack виберіть спосіб, за допомогою якого програма буде шукати пароль до архіву. На вкладці Length встановіть максимальну і мінімальну довжину пароля.
4
При виборі методу перебору (Brut-force) вкажіть символи, використовувані для пошуку (букви, цифри або букви з цифрами) і діапазон пошуку. Крім того, вкажіть значення, з якого потрібно починати пошук пароля, а також значення, на якому програма повинна закінчити пошук.
5
При виборі методу перебору паролів, що містяться в словнику (Dictionary), можна використовувати як вбудований в програму словник (при цьому в рядку Dictionary file path буде вказано шлях до текстового файлу в папці ARCHPR), так і будь-який інший словник, який можна вибрати натисканням кнопки Select dictionary file.
Зверніть увагу
Процес підбору паролів великої довжини може зайняти досить тривалий час. Тому застосовуйте програму AAPR для підбору простих паролів, довжина яких не перевищує 8 символів.
Корисна порада
Якщо у вас на жорсткому диску мається на відкритому вигляді один з файлів, що містяться в архіві з паролем, виберіть відповідний метод підбору пароля - plain text.