Як бути модною, якщо немає грошей.

Мода завжди вважалася досить витратним хобі. Ще кілька століть тому відповідність моді було немислимо без серйозних фінансових вкладень. Сьогодні ситуація зовсім інша: стильний образ можна створити і з мінімальними витратами.
Вам знадобиться
  • - модні журнали;
  • - модні блоги;
  • - аксесуари;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Присвячуйте хоча б півгодини в день вивченню модних журналів і блогів. В інтернеті чимало ресурсів, які здатні перетворити ваше бачення моди. Ви напевно будете вражені, що безліч стильних образів створюються з мінімальними витратами. Слідкуйте за тим, як використовуються аксесуари, як носяться звичні речі, як поєднуються різні предмети гардероба.
2
Не прагніть до великої кількості речей у гардеробі. Нехай їх буде небагато, але якісних і добротних. Насамперед це стосується базового гардероба: основи, за допомогою якої ви будете створювати власний стиль. При цьому класичні спідниці, водолазки, жакети можуть коштувати зовсім недорого. Головна умова полягає в тому, щоб всі ці речі бездоганно сиділи на вас. Серйозні витрати можуть бути виправдані лише в разі купівлі взуття та сумок.
3
Відмовтеся від речей навіть з найменшим натяком на вульгарність. Стрази, пайтекі, леопардові і зміїні забарвлення, штучна лакована шкіра - все це виглядає дешево. Не звертайте увагу на те, що один з цих трендів сьогодні може бути в моді. Декольтоване леопардове плаття може виглядати доречно на подіумі або червоній килимовій доріжці, але ніяк не в метро.
4
Ретельно продумуйте свій імідж, сполучуваність речей. Створюйте стиль за рахунок аксесуарів. Навіть недорогий шарф, оригінально зав'язана навколо шиї, може перетворити вас на «стильну штучку». Знайдіть модний образ, який використовує ваша улюблена знаменитість. Запам'ятайте всі дрібниці і спробуйте знайти те ж саме в бюджетних магазинах. У більшості випадків вам це вдасться. Адже навіть зірки останнім часом часто купують одяг у доступних мережевих магазинах, таких як Zara або Mango, і навіть пишаються своїми вигідними покупками.
5
Подружитеся із завсідниками модних форумів і освойте спільні закупівлі по інтернету. Це допоможе заощадити значні кошти і при цьому придбати цікаві речі, які ви не зустрінете в місцевих магазинах. Крім того, практикуйте покупки на великих закордонних сайтах, таких як eBay.com. Якщо ви будете регулярно відслідковувати з'являються пропозиції, то зможете скласти повний гардероб з унікальних предметів.
Зверніть увагу
Ніколи не купуйте підробки відомих марок. Це аж ніяк не наблизить вас до світу власників речей реальних брендів: навпаки, ви будете виглядати дешево і безглуздо.
Корисна порада
Навчіться шити або знайдіть подругу, яка робитиме це за помірну плату. Ви не тільки зможете шити нові речі, але і перетворювати банальні - в модні та оригінальні.