Як замінити відеокарту в ноутбуці. Як замінити самому відеокарту.

У більшості порівняно старих ноутбуків є одна велика проблема - слабка відеокарта. Враховуючи той факт, що деякі ноутбуки володіють інтегрованим відеоадаптером, його заміна для багатьох перетворюється на непосильну задачу.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - інструкція до материнської плати;
  • - пінцет.
Інструкція
1
Для початку з'ясуйте тип відеокарти, встановленої у вашому ноутбуці . Якщо ви маєте справу з інтегрованим відеоадаптером, то найрозумніше встановити нову повноцінну відеокарту. Вивчіть інструкцію до материнської плати ноутбука.
2
Якщо її не виявилося під рукою, то відкрийте сайт виробника даної моделі материнської плати і знайдіть її опис. З'ясуйте, чи є на ній слот для установки повноцінної відеокарти. Уточніть тип даного порту (якщо він присутній).
3
Придбайте відповідний відеоадаптер. Переверніть ноутбук. Крестовой викруткою відкрутіть всі шурупи. Для розбирання деяких моделей необхідно зняти велику частину шурупів, і навіть ті, які кріплять додаткові кришки, що закривають відсіки оперативної пам'яті і жорсткого диска.
4
Зніміть нижню кришку ноутбука. Можливо, для здійснення даного процесу вам знадобиться відключити кілька проводів від материнської плати. Обов'язково запам'ятайте слоти, до яких вони були підключені.
5
Вийміть старий відеоадаптер (якщо такий є). Встановіть в звільнився слот нову відеокарту. Зберіть ноутбук, підключивши всі потрібні кабелі і встановивши на місце нижню кришку. Увімкніть пристрій.
6
Встановіть драйвер для нового відеоадаптера. Якщо в комплекті з пристроєм не виявилося диска з драйверами, то відвідайте офіційний сайт виробника цієї моделі відеокарти і скачайте звідти потрібне програмне забезпечення.
7
Якщо ваша вбудована відеокарта знаходиться в робочому стані, то вона, швидше за все, буде в даний момент активна. Перезавантажте ноутбук і увійдіть в меню BIOS. Вимкніть інтегровану відеокарту.
8
Якщо така можливість відсутня, то скористайтеся програмою, встановленої для нової відеокарти для зміни активного пристрою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y5hWdfP9t6Y
Зверніть увагу
Перед тим як приступити до розбирання ноутбука, переконайтеся в наявності всіх інструментів, які описані в розділі «Вам знадобиться».
Корисна порада
Використовуйте пінцет для підключення важкодоступних кабелів.
В ноутбуках зустрічаються два типи відеокарт: інтегрована і дискретна. Другий тип працює за рахунок центрального процесора. Самостійна заміна цього відеоадаптера вкрай не бажана.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - пінцет.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно замінити дискретну відеокарту, то для початку підберіть їй заміну. Ви можете використовувати аналогічну модель або вибрати будь-яку іншу, сумісну з вашим ноутбуком. Врахуйте, що крім визначення типу слота материнської плати, до якого кріпиться відеокарта, необхідно звернути увагу на її розмір.
2
Вимкніть ноутбук і переверніть його. Відкрутіть всі потрібні шурупи, щоб зняти нижню кришку. Іноді слід відкрутити навіть ті шурупи, які, як це може здатися на перший погляд, призначені для закріплення додаткових кришок. Вийміть попередньо легко від'єднуються деталі: жорсткий диск і оперативну пам'ять.
3
Тепер акуратно підніміть нижню панель ноутбука. Знайдіть шлейфи та кабелі, що йдуть до неї від материнської плати або інших пристроїв. Акуратно від'єднайте їх, використовуючи для цього пінцет. Запам'ятайте порти, до яких підключалися дані кабелі. В іншому випадку, після складання ноутбука можуть не працювати деякі функції.
4
Тепер знайдіть дискретну відеокарту і від'єднайте її від материнської плати. Зазвичай для цього потрібно відкрити засувку. Встановіть в даний слот новий відеоадаптер. Переконайтеся в тому, що він не завадить правильному закриття ноутбука.
5
Тепер встановіть на місце нижню кришку ноутбука. Підключіть раніше від'єднані шлейфи, використовуючи пінцет. Прикрутите назад всі раніше витягнуті шурупи. Увімкніть ноутбук і дочекайтеся завантаження операційної системи. Якщо ви встановили відеокарту, ідентичну попередньої, то дочекайтеся визначення нового пристрою.
6
Якщо ж ви підключили іншу модель відеоадаптера, то обов'язково встановіть нове програмне забезпечення та драйвери. Це необхідно для стабільної роботи нової відеокарти. Перевірте температурні датчики і переконайтеся в тому, що температура нового відеоадаптера коливається в допустимому діапазоні.