Як повернути загублений телефон.

Випадково знайшли втрачений телефон і не знаєте, залишити собі або повернути власникові? Уявіть, що самі опинилися в такій ситуації і відповідь прийде сам собою. Як же повернути втрачений телефон ?
Інструкція
1
Виберіть у телефон ної книзі втраченого телефон а один з номерів і зателефонуйте на нього. Це найпростіший і вірний спосіб повернути мобільний. Будьте обережні - людина, яка візьме трубку на тому кінці може виявитися не чесним на руку і привласнити знахідку. Тому дзвонити краще кому-небудь з родичів втратив телефон людини. Назвіться, поясніть ситуацію і запитайте, яким способом ви могли б повернути мобільний. Вас напевно віддячать.
2
Здайте знайдений мобільний телефон в поліцію. Це самий законний спосіб повернення. Прослідкуйте, щоб стільниковий взяли у вас за всіма правилами, і ви отримали документальне підтвердження факту його здачі. Не варто дорікати поліцейських в нечесності, але правильний порядок повернення телефон а через правоохоронні органи - запорука його якнайшвидшого отримання справжньому власнику.
3
Повісьте оголошення про те, що знайшли мобільний телефон . Опишіть його зовнішній вигляд, місце, де ви його знайшли і обов'язково залиште свої координати. Якщо ви знайшли стільниковий не в людному місці, то, можливо, власник відшукається і ви зможете повернути йому мобільний. Перед поверненням стільникового обов'язково попросіть потенційного господаря назвати які-небудь відмінні риси знайденого вами телефон а. Тим самим ви перевірите, тому людині повертаєте знахідку і убережетеся від повернення мобільного не тій людині.
4
Скористайтеся базами даних операторів стільникового зв'язку. За такою базі ви зможете легко визначити координати власника і його міський номер телефон а. Ви зможете під'їхати по знайденому адресою з метою повернення телефон а чи ж домовитися про зустріч в зручному для вас місці. Подяка і здивоване обличчя господаря будуть точно забезпечені. Пам'ятайте, що інформацію з бази даних оператора зв'язку необхідно буде попередньо перевірити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u8-1BJy9wKg