Як зберегти капусту свіжою.

Багатий осінній урожай є радістю для кожного дачника. Фрукти і овочі містять цілу гаму вітамінів і мікроелементів, але довго зберегти овочі свіжими вдається далеко не всім. Для того, щоб взимку можна було поласувати смачними щами, повелася традиція квасити восени капусту . Але є спосіб тривалого зберігання капусти і в свіжому вигляді.
Інструкція
1
Відберіть найщільніші і пружні качани, які не мають зовнішніх пошкоджень. Легкі качани, листя яких розташовані не дуже близько один до одного будуть швидко псуватися і тому, для тривалого зберігання не придатні.
2
Зніміть з відібраних качанів капусти верхні листки, що не щільно прилягають до поверхні. По-можливості залиште на качані кілька зелених листків. Їх основною функцією буде захист більш гастрономічно цінних - білих листів від негативних факторів зовнішнього впливу середовища сховища.
3
Стволову частина капусти - качан, зріжте під саме підставу качана, щоб вона виступала не більше ніж на один сантиметр.
4
Підготовлені таким чином качани капусти слід щільно, в два-три шари, загорнути в побутову пакувальну плівку для продуктів. Найбільш зручна для цього, плівка шириною тридцять-сорок сантиметрів. Після чого, капусту опустіть в льох. Будь-яких особливих вимог по розміщенню качанів в погребі немає. Їх можна підвісити в сітках або просто розкласти на наявних поличках.
5
Не рідше одного разу на місяць капусту слід оглядати, а що почали загнивати верхні листки видаляти, не допускаючи поширення вогнища ураження на весь качан. Після видалення зіпсованих листя, капусту можна знову обернути плівкою і знову помістити на зберігання. Якщо псування піддалися декілька шарів капустяного листя, зберігати такі качани далі не слід і після видалення гнили, їх слід ретельно промити і можна вжити в їжу. Навесні процедуру огляду та відбракування капусти слід виконувати не рідше двох разів на місяць.
6
При дотриманні всіх умов зберігання така капуста може залишатися свіжої цілий рік, до наступного врожаю.
Корисна порада
До тривалому зберіганню найбільш придатні сорти пізньостиглої капусти. Для зберігання не придатні качани, верхні листки яких обморожені.
Свіжа капуста для тривалого зберігання досить вимоглива. Однак при дотриманні певної технології і уважному підході ви легко зможете зберегти свіжу капусту до нового врожаю. Особливо уважно підходите до вибору приміщення для зберігання і самим умовам зберігання.
Інструкція
1
Приміщення для зберігання капусти необхідно влітку добре провітрити і просушити. А також провести дезінфекцію приміщення шляхом побілки його розчином негашеного вапна.
2
Вибирайте відповідні для зберігання сорти: Арос F1, Мідорі F1, Амагер 611, Слава 130.
3
Для зберігання вибирайте тільки щільні, важкі качани.
4
Кочан не повинен бути пошкоджений.
5
Обріжте качан, залишивши 1 см. До листя.
6
Зберігати капусту краще при температурі близько 0 градусів плюс-мінус 1-2 градуси. При більшій температурі качани почнуть проростати і розтріскуватися.
7
Важливо в приміщенні зберігати певну вологість 80-85%.
8
Капуста повинна мати 2-3 зелених листа.
9
Способи зберігання: Загорніть щільно кожен качан в 2-3 шари харчової плівки. Періодично перевіряйте качани. Якщо ви щільно, без щілин упакували, то поява цвілі і гнилі в процесі зберігання, істотно знижується; Можна замість харчової плівки загорнути качани в декілька шарів газети. Газету періодично (раз в два тижні бажано міняти; Укласти підготовлену капусту качанами вниз в гратчасті ящики. В цьому випадку качани бажано попередньо припудрити крейдою, щоб уникнути гниття; Попарно пов'язані за кочерижки качани, підвішують на жердини. Також можна підв'язати за качан і підвісити на жердини по одному качану.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c5amLAuLNfM