Як зробити кульову млин.

Кульова млин - це, як правило, невеликих розмірів пристрій, який призначений для розмелювання різних твердих матеріалів. Основним елементом такої млина є невеликий барабан, який заповнений чавунними або сталевими кулями різного діаметру. Великого поширення кульова млин отримала в промислових виробництвах, для помелу вапна, зерна та ін.
Інструкція
1
Візьміть корпус від старого приладу ВМД, саме така труба буде нашим барабаном. При цьому слід знати, що труби бувають зі швом і без нього. Нам знадобиться для виготовлення млини безшовна труба. Товщина стінки труби повинна бути не менше 1,5 мм.
2
Візьміть від промислового газового фільтра горловину і кільцеву кришку. Приберіть зайві деталі за допомогою токарного верстата. За допомогою аграрно-дугового зварювання, приваріть дані вироби до труби з відповідних сторін.
3
Виріжте зі звичайної поліетиленової кришки коло і вставте в різьбову кришку-кільце. Таким способом ви досягнете найбільшої герметичності ізделія.Возьміте валки від самописця ДСР, а кронштейни підшипників можна взяти шляхом розпилу корпусів промислових газових ротаметрів навпіл.
4
Придбайте на ринку звичайні кулькові підшипники діаметра валків. Залудити за допомогою звичайного припою валки в тих місцях, де буде сидіти підшипник, а на підшипнику залудити обойми. Посадіть підшипник в корпус, а валки вставте в підшипники. Переміщення барабани по осі обмежте двома металевими роликами, які так само можна взяти з самописця.
5
Візьміть двигун, можна від старого вентилятора хорошою потужності і бажано з хорошими оборотами обертання (оборот в секунду). Виріжте зі звичайної гумової камери вантажного автомобіля смуги для зчеплення барабана з валками. Приклейте за стандартною технологією (встик з косим зрізом) на барабан за допомогою клею.
6
З'єднайте конструкцію воєдино (барабан, двигун), вкладіть свинцеві кульки в барабан і завантажте матеріал для помола.Запустіте свою кульову млин і дочекайтеся результатів.
Зверніть увагу
Кульова млин безперервної дії призначена для сухого і мокрого помелу попередньо подрібнених будівельних матеріалів. Як правило, використовується сировина малої і середньої твердості. Розмел відбувається за допомогою мелють тел. Такий пристрій використовується в гірничорудній, гірничо-хімічної та інших галузях промисловості, а також в підсобному господарстві при менших показниках обертання.