Як перевести картинки з одного формату в іншій. Як змінити формат фотографії скайп.

В даний час існує досить багато різних форматів зображень, але що робити, якщо зображення у вас в одному форматі, а для якоїсь конкретної мети потрібен інший формат?
Інструкція
1
Змінити формат зображення можна різними способами. Це можна зробити як, за допомогою програм, так і через онлайн сервіси. Онлайн сервіси, як правило, не підтримують занадто багато форматів, але й не вимагають установки програми. До того ж, вони безкоштовні. Сторонні ж програми мають більше можливостей, але не завжди безкоштовні і часто вимагають установки на комп'ютер. Що вибрати - кожен вирішує для себе сам.
2
Найпопулярнішою і поширеною програмою є графічний редактор Photoshop. Відкрийте свою фотографію (Файл - Відкрити) і збережіть її ж (Файл - Зберегти як ...), вибравши той тип файлу, який вам потрібен. Якщо з'явиться меню з пропозицією встановити якість зберігається зображення, вибирайте в залежності від ваших вимог.
3
Зробити те ж саме можна і в програмі ACDSee. Для цього відкрийте в ній свою фотографію і виберіть у верхньому меню Змінити - Конвертувати формат файлу. Далі вибирайте новий формат, тисніть «Далі» і зберігайте на диск змінене зображення.
4
З онлайнових сервісів можна порекомендувати простий і зручний FanStudio, розташований за адресою http://www.fanstudio.ru/index.html. Внизу під написом «Завантажити фото» натискайте «Обзор» і вибирайте фотографію. Потім натискайте поруч «Зберегти або отримати посилання». Вибирайте «Зберегти на диск» і новий формат фотографії. Цей редактор пропонує досить великий вибір форматів, в якому можна зберегти файл.
5
Ще один сервіс розташований за адресою http://pixer.us/. Натискайте кнопку «Обзор», вибирайте фотографію і клікайте на «Upload & Edit». Далі натискайте на кнопку «Save» і вибирайте з чотирьох можливих форматів: JPG, GIF, PNG і BMP. Потім зберігайте фотографію на диск.
Зверніть увагу
При роботі в онлайн редакторах враховуйте, що старі версії браузерів можуть некоректно відображати сторінки.