Як увійти в BIOS з ноутбука.

Апаратні настройки ноутбука зберігаються в BIOS - basic input/output system - «базовій системі вводу-виводу». У різних виробників передбачені різні комбінації клавіш для входу в область BIOS. Найпоширеніші з них - це кнопки F2, Del, Esc або поєднання Ctrl + Alt + Esc. Насправді, увійти в BIOS ноутбука зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • - ноутбук.
Інструкція
1
Якщо ноутбук включений, натисніть кнопку перезавантаження. Якщо вимкнено, натисніть на кнопку включення. Будьте готові відразу ж натиснути на функціональну клавішу, яка запускає графічний режим подання BIOS. Як правило, на багатьох ноутбука х ключовий клавішею для входу в BIOS є кнопка DEL, або у деяких може бути написано повне ім'я DELETE.
2
Внизу екрана (найчастіше ліворуч) вказується, натискання якої кнопки призведе до входу в BIOS. Якщо ви не встигли прочитати написи, натисніть Ctrl + Alt + Del і поспостерігайте ще раз. Після появи стартового вікна (найчастіше це логотип або картинка виробника ноутбука ) натисніть клавішу входу в BIOS - наприклад, F2. Натискати потрібно кілька разів, щоб не пропустити момент.
3
Для завершення роботи BIOS натисніть F10 - якщо хочете зберегти виконані зміни і введення, або Esc - якщо хочете скасувати зміни - і введення. Будьте уважні, змінюючи важливі параметри, пов'язані з харчуванню і напрузі процесора і частоти системної шини. Неправильні настройки можуть привести до поломки комп'ютера.
4
У сучасних ноутбука х графічне представлення режиму BIOS може бути абсолютно різним: і стандартним синьо-сірим поданням з грубуватими буквами, і скупим управлінням, а може бути повністю модифіковано під сучасного користувача з мишею. Може бути просто змінений інтерфейс або встановлена інша версія системи.
5
Проте варто зауважити, що у деяких користувачів при самостійній роботі з даною системою виникали численні помилки через незнання принципів роботи. Якщо ви не впевнені, що самі зможете налаштувати параметри системи BIOS, зверніться в спеціалізований центр, де вам за кілька хвилин зроблять всі необхідні налаштування, навіть проведуть деяку консультацію по роботі з комп'ютером.