Як завантажити фото в Агент. створити анкету завантажити фото.

Одним з найвідоміших інтернет-пейджерів в рунеті можна визнати програму «Mail.ru Агент ». Вона була створена, як доповнення браузерной версії сайту, на якому можна виконати не тільки пошук однокласників і своїх сусідів, але й постійно спілкуватися з ними. Як і в інших месенджерах, тут є можливість завантажувати фотографію (аватар).
Вам знадобиться
  • Реєстрація на сайті mail.ru.
Інструкція
1
Щоб змінити будь-які налаштування відображення профілю «Mail.ru Агент а», необхідно зайти на сайт проекту і перейти у відповідний розділ. На головній сторінці сайту перейдіть до розділу «Пошта». Вкажіть логін і пароль. Зверніть увагу, що логін - це всього лише частина адреси вашої поштової скриньки, тобто вам необхідно ввести цифро-буквене значення до символу «@». Натисніть кнопку «Увійти».
2
Якщо у вас ще немає « Агент а», його можна скачати, натиснувши однойменну посилання. Після скачування програми її необхідно встановити і запустити. Вам потрібно пройти процедуру аутентифікації (ввести логін і пароль повторно).
3
Після входу в пошту, ви опинитеся на сторінці "Вхідні" (внутрішня папка). Для переходу до редагування вашого профілю необхідно натиснути кнопку «Ще» (поряд з кнопкою «Адреси»). У списку, вибрати пункт «Настройки».
4
На новій сторінці знайдіть посилання «Анкетні дані» і перейдіть по ній. Перед вами з'являться сторінка з вашими даними, які видно для кожного користувача сайту. Для зміни фотографії, яка буде відображатися у всіх проектах на даному сайті, натисніть посилання «Додати/змінити фото».
5
У вікні «Налаштувати основне фото» є кілька варіантів зміни фотографії на головній сторінці вашого профілю: «Завантажити» (додати нове фотографію), «З веб-камери» (отримати фотографію з веб-камери), «Вибрати з альбому« Фото зі мною ». Для завантаження нової фотографії перейдіть за посиланням "Завантажити".
6
У вікні вкажіть, звідки буде додано зображення (з жорсткого диска комп'ютера або з інтернет-сторінки). Для завантаження фотографії з комп'ютера натисніть кнопку «Обзор», вкажіть шлях до вашого нового фото.
7
Для завантаження з інтернет-сторінки поставте перемикач на значення URL і перейдіть на сторінку, з якої планується використовувати зображення. Натисніть правою кнопкою миші на зображенні і виберіть пункт «Скопіювати посилання на зображення». Вставте в порожнє поле скопійоване посилання, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + V.
8
Потім натисніть кнопку «Завантажити». Після завантаження зображення, його слід відкадрувати, тому картинка на головній сторінці повинна бути равносторонней. Залишилося натиснути кнопку «Зберегти зміни» і перейти на головну сторінку, щоб перевірити результат виконаної роботи.