Як відмити квартиру після пожежі.

Будинок - ваша фортеця. Протягом усього життя ви з великою любов'ю і старанням робите ремонти у своїй квартирі. Але, на жаль, іноді трапляються такі неприємності, як пожежа. І вже не суть важливо, у чому була причина: невимкнені газові та електричні прилади, вибух побутового газу або незагашена сигарета. Життя триває, але існувати в житло, піддалося вогню неможливо, зміг і кіптява просто не дадуть дихати. Насамперед потрібно відмити квартиру після пожежі і тільки потім задуматися про новий ремонті.
Вам знадобиться
  • - велику кількість води
  • - засоби для миття та усунення запахів
Інструкція
1
Почніть відмивати все вигорілі поверхні теплою водою з використанням мильного розчину і застосуванням миючих засобів. Пам'ятайте, що виділяються при пожежі смоли часто проникають в глиб твердих поверхонь, тому якщо вам і вдасться відмити квартиру , то для вивітрювання запаху потрібно буде більше часу. Якщо ви живете в дерев'яному будинку, то позбутися запаху гару буде найскладніше. Якщо ваша меблі виконані з ДСП, ймовірність того, що запах пішов далеко вглиб матеріалу, висока. Для відмивання квартири від сажі використовуйте такі перевірені засоби: Фейрі, ОдорГон та інші.
2
Поміняйте шпалери, по можливості і підлога (лінолеум, ламінат і паркет можуть бути значно пошкоджені). Якщо стеля в кімнаті навісний або з гіпсокартону, то міняти його теж доведеться. Зніміть штукатурку і підготуйте стелю для подальшої роботи.
3
Проведіть хімчистку м'яких меблів і килимів. Перепрала всі речі і предмети інтер'єру: штори, покривала, пледи і т.д. Якщо є можливість, замінити меблі, відвезіть постраждалі предмета інтер'єру на дачу і купуйте нові.
4
Якщо вам не хочеться самостійно займатися відмиванням квартири, зверніться в спеціалізовані клінінгові компанії. Ця послуга в таких фірмах часто дуже затребувана, але і не відноситься до дешевих. В арсеналі клінінгових компаній є багато засобів для нейтралізації запаху диму після пожежі . Професійна вологе прибирання стін, підлоги і стелі з використанням спеціалізованих засобів для чищення дасть видимі результати.
5
Використовуйте після прибирання квартири озонатори, зволожувачі та іонізатори. Вони, хоч і незначно, але все ж гідно приймуть участь у виведенні горілого запаху. Не забувайте і про провітрювання приміщення. Якщо відмити квартиру після пожежі і вивести запах гару остаточно не вдалося, то вам всерйоз доведеться задуматися про повне ремонті квартири.