Як захистити колеса.

У сучасному світі рівень злочинності зростає. Що б не робили співробітники правоохоронних органів, автомобільне злодійство стає все більш популярним. Це найпростіший вид заробітку для злочинців, які забирають не лише цінні речі з автомобіля, але і колеса , двірники та магнітоли.
Інструкція
1
Якщо ви хочете захистити свій автомобіль, то можна застосувати кілька способів. Для того щоб зберегти свої колеса в цілості й схоронності, купіть механічну секретку. Це не зажадає великих капітальних вкладень, а от користь принесе більшу.
2
Під секреткою розуміється спеціальна гайка, яка кріпиться замість однієї стандартної. Тепер щоб зняти колесо немає сенсу використовувати гайковий ключ. Справа в тому, що секретка знімається тільки спеціальною насадкою, яку ви отримаєте в магазині.
3
Що стосується вартості механічної секретки, то цей показник не перевищує 1-2 тисяч рублів. При цьому ви отримаєте комплект з п'яти кріплень. Встановити цю гайку може будь-який автовласник, який не розбирається в техніці.
4
Якщо ви побоюєтеся того, що злочинці зможуть зняти механічну секретку, скористайтеся запасним способом - датчик нахилу. Вартість цього пристрою становить 9-18 тисяч рублів. Однак за цю суму ви отримаєте справжнього помічника. Тепер ви будете знати не тільки про спроби крадіжки, а й про занурення вашого автомобіля на евакуатор.
5
Суть роботи датчиків нахилу полягає в наступному: пристрій заздалегідь програмується на певний кут нахилу. Тепер при будь-якій спробі змінити запрограмовану площину, на брелок відсилається інформація. Так що ви відразу ж будете знати про що відбувається на вулиці.
6
Якщо ви з тих людей, які можуть дозволити витратити собі велику суму, встановіть спеціальну протиугінну систему. До її складу входить двостороння сигналізація і мікрохвильовою датчик. Як тільки біля автомобіля з'являється рухається з великою швидкістю об'єкт, на брелок передається застережливий сигнал. Надалі, якщо рух об'єкта буде продовжуватися, автоматично включиться сирена. Таким чином, ваш автомобіль опиняється під надійним захистом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WhwhkTC8NbI