Як прибрати запах оцту. Як прибрати запах з унітазу.

Оцет застосовується в домашньому консервуванні, використовується для приготування різних страв, має здатність видаляти неприємні запахи , цвіль, бактерії, віруси, з будь-яких поверхонь і часто застосовується для обробки холодильників, обробних дощок, для видалення неприємних запахів з квартири. Але деяким запах оцту не подобається, його можна легко видалити.
Вам знадобиться
  • - пральний порошок;
  • - засіб для миття посуду;
  • - губка;
  • - харчова сода;
  • - нашатирний спирт;
  • - кондиціонер для білизни.
Інструкція
1
Якщо при приготуванні їжі ви випадково налили більше оцту, ніж це необхідно, то просто подовше тушкуйте, поваріть або посмажте блюдо з відкритою кришкою. Оцет має летючу структуру і через 30 хвилин максимальна його частина просто випарується.
2
Видалити запах оцту з квартири можна звичайним провітрюванням. Відкрийте навстіж вікна і двері, щоб потік повітря був наскрізний. Через один-два години від оцту не залишиться ні найменшого запаху.
3
Часто оцет використовується для видалення неприємних запахів з одягу, наприклад поту, плісняви, затхлості. Для цього тканину замочують в оцтовому розчині. Щоб видалити запах оцту, досить випрати виріб звичайним способом в пральній машині з порошком, включити додаткове полоскання і при останньому додати кондиціонер.
4
З будь-яких поверхонь оцет може вивітритися самостійно протягом 10-12 годин. Якщо видалити його потрібно терміново, використовуйте звичайне миючий засіб для посуду. Для використання нанесіть засіб за допомогою губки, ретельно змийте теплою водою, насухо протріть поверхню. Від запаху оцту не залишиться і сліду.
5
Також відмінно справляється з запахом оцту харчова сода. Щоб видалити всі запахи , а не тільки оцту, з приміщення і шаф, розставте в декількох місцях маленькі блюдця з харчовою содою, через добу замініть соду. Всі запахи чудесним чином втечуть, вони просто вбереться в соду. Содою можете чистити будь-які поверхні, вона відмінно справляється з запахами і з жиром.
6
Запах оцту на килимі або м'яких меблів видаляйте за допомогою мильного розчину з додаванням нашатирного спирту. На 5 літрів води додайте 1 столову ложку порошку і 2 столових ложки нашатирного спирту, обробіть поверхню, просушіть, пропилесосьте.
7
А взагалі всі фахівці в галузі боротьби з мікробами і вірусами радять не видаляти запах оцту, а навпаки наносити пульверизатором 5-10% розчин на проблемні поверхні, на обідок унітазу, обробні дошки від м'яса та цибулі і вам не знадобляться сучасні засоби для знищення мікробів. Ви отримаєте натуральний препарат, що видаляє всі відомі мікроби.