Як зшити сарафан для офісу.

Більшу частину життя ми проводимо на роботі. І цілком зрозумілим бажанням жінки є потреба виглядати стильно, красиво і доглянуто не тільки в колі друзів, на вечірці, але і в тій сфері, де ми щодня спілкуємося, ведемо ділові переговори, обговорюємо плітки і, врешті-решт, забезпечуємо собі фінансову стабільність, так необхідну в сучасному житті. Не завжди в торгових центрах серед нескінченного розмаїття одягу, ми знаходимо собі відповідну і доречну для роботи. Однак зшити сарафан для офісу цілком можливо і вдома.
Вам знадобиться
  • - матеріал для пошиття
  • - сантиметрова стрічка
  • - ножиці
  • - голки
  • - нитки
  • - швейна машинка
Інструкція
1
Вирішіть, якої довжини буде сарафан обраного вами фасону. Врахуйте, що короткі сарафан и-міні для офісу будуть недоречні. Ідеальний сарафан для офісу той, довжина якого доходить до колін або трохи нижче. Колір тканини бажаний спокійних витриманих тонів, ніяких кричущих і переливаються відтінків. Блискучі, з великою кількістю паєток матеріали також краще залишити для пошиття святкових нарядів. Легкі тканини з шифону та шовку не підходять для строго офісного стилю. Добре виглядають поєднання білого, чорного і сірого. Спокійні теплі або витримані холодні тони також дуже вигідні для сарафан ов в діловому стилі. Уникайте складних візерунків і вигадливих декоративних принтів, вони будуть відволікати від роботи не тільки вас, але і колектив, що явно не сподобається начальству.
2
Зніміть необхідні мірки: довжина виробу, обсяги грудей і стегон. Якщо ви не є вмілої швачкою-майстринею, скористайтеся порадами журналів крою та шиття, в кожному з них присутні викрійки моделей, зазначені в анонсі. Крім цього, залежно від того, чи буде цей сарафан на бретелях, або з круглою горловиною, можливо, потрібно буде зробити додаткові виміри.
3
Перенесіть готові паперові викрійки на тканину, робіть це з урахуванням проведених вами раніше мірок. Не забувайте залишати припуски на обробку швів. Використовуйте крейда для нанесення викрійки на тканину, згодом, його можна буде легко стерти, не залишивши на матеріалі неприємних плям.
4
Акуратно розріжте деталі крою ножицями і змітайте готові ескізи. Не поспішайте, інакше надмірно зрізана деталь може зіпсувати вашу працю і потрібно буде все починати заново. Проведіть примірку. Якщо виконана робота вас влаштовує, приступайте до заключного етапу.
5
Прострочіть на швейній машинці всі шви, обробивши також і припуски. Акуратно пропрасуйте сарафан з вивороту, приділивши більшу увагу швах. Ваш сарафан для офісу готовий.