Як робити трюки на Фінгер.

Фінгер або фінгерборд - це той же скейтборд, тільки зменшений в десятки разів. Хтось Стівен Ешер сидів у себе вдома і нудьгував. Погода, як видно, була дощова, і кататися на скейті хлопець не міг. Це спонукало його змайструвати малесеньку дошку, якою він керував пальцями рук. Так і народився фінгерборд. Трюки, виконувані на Фінгер - це по суті ті ж самі трюки, які виконують на його «ножном» побратимі.
Інструкція
1
ol>
2
Kickflip (кікфліп) - основний фліповий трюк, що вимагає неабиякої терпіння. Пальці розташовуються як при ol>
3
Boardslide (бордслайд). Це нескладний слайд. Для виконання нам потрібно грань. Центром деки заплигуємо на перила і до кінця скочуємося. Це все. Але є в цьому трюку два положення - frontside і backside. Перше - це ковзання передом, а друге - відповідно, задом.
4
Impossible (імпасібл) - складний трюк, який вимагає не однієї години тренувань. Потрібно фингер обертати навколо щелчкового пальця - в цьому і суть. В принципі, тут все просто, але потрібно ставити щелчковий палець ближче до болтів, але не дуже близько. Далі від нас вимагається обертання Фінгера за годинниковою стрілкою. Зробивши навколо пальця повний оборот в 360о, притискаємо фингер до поверхні якомога різкіше, але щоб не пошкодити траки. Трюк закінчено.
5
Nosegrind (ноузгрінд) - один з найпростіших Гринда. В основі його лежить nose manual (стрибаючи на грань переднім траком, не торкаючись при цьому заднім). Заплигуємо на грань nose manual'ом і потім сходимо нулі, Каспером або кікфліп на вибір.
Корисна порада
Якщо ви часто сидите вдома і не знаєте, чим зайнятися або лежите і хворієте в ліжку, не маючи можливості прокотитися на вулиці на улюбленому скейті, візьміть собі на озброєння фингер і наші поради. Попрактікуетесь у виконанні трюків і час займете цікавою справою. Дерзайте.