Як змінити значок сайту ucoz. Як змінити ucoz для сайту.

Значок сайту, який браузер малює в адресному рядку, називається Favicon (Favorite Icon). Браузер поміщає цю ж іконку і в обране, якщо відвідувач сайту його туди додає. Її ж пошукова система Яндекс поміщає в список результатів пошуку. Однак за замовчуванням всі сайти, створювані в безкоштовній системі UCOZ, мають однакові значки favicon. Виправити цей недолік неважко.
Інструкція
1
Створіть ярлик, яким буде замінена стандартна іконка UCOZ. Початковий варіант можна намалювати в будь-якому графічному редакторі - це повинна бути квадратна картинка з розміром сторони в 16 піксел. Багато версій сучасних браузерів вміють відображати і більші іконки (32 на 32, 42 на 42), але в цьому випадку ті відвідувачі, чиї браузери цього не можуть, не побачать взагалі ніякого ярлика. Оскільки частка таких браузерів все ще досить висока, то краще дотримуватися базових стандартів.
2
Використовуйте формат ico для збереження створеної іконки сайту. З форматом ситуація точно така ж, як і з розмірами - незважаючи на те, що частина браузерів зможе правильно відобразити favico в форматах png, gif, bmp, все ж краще використовувати спеціально для цього призначений формат ico. Цей формат правильно розуміють практично всі наявні сьогодні версії браузерів. Якщо використаний для створення іконки графічний редактор не має опції збереження в цьому форматі, то можна скористатися онлайн-сервісами для конвертації стандартних графічних форматів в ico. Деякі сервіси (наприклад, http://favicon.cc/) можуть не тільки конвертувати готові іконки, але і допомагають створити favicon «з нуля» безпосередньо в браузері, без використання додаткових програм.
3
Зайдіть в панель управління вашого сайту в системі UCOZ і запустіть «Файловий менеджер». Менеджер відкриє кореневу папку сайту, в якій і знаходиться файл favicon.ico, що містить ярличок за замовчуванням. Натисніть кнопку «Обзор», знайдіть підготовлену іконку і клацніть кнопку «Завантажити». Хвилин п'ять буде потрібно системі на процес оновлення, а потім ярличок на вашому сайті заміниться новою картинкою.