Як відкрити залізничну касу.

Складно знайти людину, яка готова відмовитися від красивого життя. Тільки от щоб отримати бажане, необхідно багато працювати. Найкращий спосіб заробити гроші - відкрити власну справу. Багато вирішують відкрити залізничну касу .
Інструкція
1
Для того щоб відкрити залізничну касу , ви повинні стати офіційним представником ВАТ РЖД. Для цього існує окрема процедура. Після подачі офіційної заяви, ви стаєте в чергу. Тепер ви повинні обладнати точку відповідно до офіційного приписом. Зробіть це протягом півроку.
2
Якщо ви хочете обладнати залізничну касу , купите сейф, решітку, підведіть тривожну кнопку з сигналізацією, встановіть спеціальні двері. Після цього відкрийте рахунок-депозит. Для початку вам підійде депозит, де вартість всіх проданих квитків не перевищує 150 тисяч рублів. Це є нормою для залізничної каси з двома терміналами. Залишається лише дочекатися, коли чиновники розглянуть всю документацію, узгодять її і дадуть дозвіл на початок підприємницької діяльності.
3
Зверніть увагу на те, що залізнична каса приносить прибуток не цілий рік. Майже 80% доходів подібні фірми отримують в сезон літніх відпусток, коли люди вирушають не лише в інші міста, а й в інші країни. Згідно зі статистикою, точка з продажу квитків приносить своєму власникові до 14 тисяч квитків на рік.
4
Для того щоб відкрити залізничну касу , вам знадобиться стартовий капітал у розмірі 800 тисяч рублів. На ці гроші найміть персонал. В цей список відносять генерального директора, бухгалтера, представників позавідомчої охорони і двох касирів. Строго дотримуйтесь нормам, встановленим РЖД. Так, наприклад, площа робочого місця повинна становити 45 квадратних метрів.
5
З кожного квитка виплачуйте «сервісний збір» в розмірі 200-500 рублів. До переліку витрат також відносять: Податки; Плата за оренду; Зарплата співробітникам; Плата за виділену лінію; Плата за інформаційне обслуговування кожного терміналу (становить 11 тисяч рублів); Відрахування в групу обліку звітності (ГУО), які складають 15 рублів за квиток.
Зверніть увагу
При підрахунку всіх витрат загальна «вартість» залізничної каси складе 135 тисяч рублів на місяць.